Турчинов призначив чотирьох голів РДА Хмельниччини

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення чотирьох голів РДА Хмельниччини.

Усі документи датовані 30 квітням.

Згідно з розпорядженнями, Білогірську райдержадміністрацію очолив Андрій Поліховський, Віньковецьку РДА Анатолій Вузівський, Волочиську РДА Алім Міщук, Ізяславську РДА Микола Камінський.

Нагадаємо, що 23 квітня були призначені ще 11 голів РДА.

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. радий за Андрія Поліховського та Аліма Міщука. це патріоти і толкові люди.

  • алім це нікчема, посіпака наталії королевської. волочиськ повстане проти слудак королевсьаої. ганьба, брехунам в пристосуванцям!

 2. Нехай приготовлять три конверти.

 3. Алім – ти МУДАК!

 4. Лабазюк ,дякую. Це найвища похвала з твоїх вуст. Мудак -не мудак, але Державу не зобижай.

  • Писец, районам. Алим, который не смог сделать бизнес, сможет поднять район? Полиховский- да хороший пацан это не профессия.. Это так надо не любить район, и без того, депрессивный, вы че там, отямтесь. Тогда и Бурлыка ему в замы, и Скоробагатого на СБУ.

 5. Длім – Лобазюк тебе “ЛЮБИТЬ”.

 6. Прошу вибачення. Алім – Лобазюк тебе “ЛЮБИТЬ” !!!!!!

 7. А наш Красилівський район ніяк не дочекається щоб вигнали Арсенюка та призначили достойну людину. В країні йде неоголошена війна, треба готуватися до оборони від сепаратистів, а в нашому районі ні голови РДА, ні його заступників ще з лютого не має на роботі. Зате ходять в районі чутки, що Арсенюк уже прилип, за чималі гроші, до УДАРу і милиться й далі бути при владі.
  Ще не вмерли України ні слава ні воля! Ще пом’янемо ми браття і НЕБЕСНУ СОТНЮ і всіх загиблих патріотів! ПОМ’ЯНЕМО, ЗНАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. волочиському району аліма не треба. людина яка ше є ніким в нас а вже людей називати “шоблом” не може керувати нашим районом. хай йде собі куди хоче але в нас він тут не затримається.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.