Турчинов призначив 11 голів РДА Хмельниччини

Виконувач обов’язків Президента, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов призначив 11 голів райдержадміністрацій Хмельниччини.

Відповідні розпорядження сьогодні з’явилися на офіційному сайті.

На посади голів Городоцької РДА призначений В’ячеслав Лихва, Деражнянської РДА Анатолій Перейма, Дунаєвецької РДА Віктор Драпатий, Кам’янець-Подільської РДА Володимир Барановський, Летичівської РДА Ірина Матлаєва, Полонської РДА Анатолій Рибачок, Старокостянтинівської РДА Михайло Яснюк, Хмельницької РДА Роман Дмитришин, Чемеровецької РДА Олександр Стахурський, Шепетівської РДА Микола Дорощук, Ярмолинецької РДА Валерій Довгань.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Особливо Перейма тут самий крутий чувак…дебіл рідкісний…

  • Вдало розвів сабій Красилівський народ.ЯК? НАбрехав всім і вся.що заяву бандит Арсенюк написав.. Ага… написав.Може чек сабію на гроші,бо ніхто тої заяви і не видів.Бандит Арсенюк ходить і радується з нас дурнів.КРАСИЛІВ НЕ МОВЧІМО! НАМ ЗРАДИЛИ!

 2. Дмитришин – це взагалі хто такий?

  • Вдало розвів сабій Красилівський народ.ЯК? НАбрехав всім і вся.що заяву бандит Арсенюк написав.. Ага… написав.Може чек сабію на гроші,бо ніхто тої заяви і не видів.Бандит Арсенюк ходить і радується з нас дурнів.КРАСИЛІВ НЕ МОВЧІМО! НАМ ЗРАДИЛИ!

   • написав, бо вже пішли на адміністрацію Президента документи на нового голову Красилівської РДА

   • Не дивуйте Сабію. Порівняно з іншими депутатами-олігархами, він злидень. А грошей то хочеться. І зрозумиів, як їх можна заробити. Тому з громогласного горлапана “Арсенюки – ми не ваші кріпаки”, за що став депутатом, самоперекваліфікувався у покірне цуценятко, яке із-за кущів проскавучало про заяву, якої не було і не буде. Та й чого Арсенюк має її писати, за яку провину? А за непогану послугу й кине Сабію на радість якусь костомашку.Тож у цій справі Арсенюк молодець.

  • Трудовую деятельность начал в 2007 году. Работал бригадиром механизированного отряда № 1 департамента сельскохозяйственного производства ООО “Стиоми-Холдинг”, г.хмельницкий; начальником лаборатории ООО “Хмельницкхлибопродукт”, с.Адампиль Старосинявского района; старшим агрономом ООО “Енселко-Агро”, г.каменец – Подольский. До назначения на должность занимался предпринимательской деятельностью.

 3. повідомлення від працівників птахофабрики ПАТ “Авіс” … сьогодні опісля обіду здохло два пташники курей по 250 тис. штук , інших спасло те що радіо між 14.00 та 16.00 за халатності електрика у інших пташниках непрацювало. Вет служба області констатувала смерть з діагнозом “Зі сміху”, після почутих новин про призначення в районах.0))

 4. Не згадуйте вже того арсенюка, нехай ще потішитися, всім зрозуміло, що ця посада йому дорожча за все на світі. Будьте християнами. Що він є, що немає – Красилову без різниці, вже нічого поганого не робить, а доброго ніколи й не робив. За погане всеодно відповість.

 5. Якщо три дебіла пише за красилів то- це не реальність , не красилівчани. Пройдись по красилову і послухай що люди говорять про Арсенюка . Він господар і зробив для красилова не мало , а тебе писако жаба дусить що не має за що вчіпитись до нього!!!

 6. І що ж пан арсенюк як госпідар зробив для Красилівщини? Всі землі запасу під себе підгріб , а на пай людям дає гниль. Сабію і Федченку повинно бутти соромно що найбільший бандюга Хмельниччини ще на свободі!!!

 7. Арсенюк бандит.Господарем себе називає.Хай пройдеться по Красилову,а не їздить,то почує як його не то шо люди собаки лають.Господар! Це за які гріхи Красилів ТАКОГО ГОСПОДАРА МАЄ?А шо правда-Театр суперчудовий в центрі….Для людей ДУЛЯ,а для себе зробив НЕМАЛО.Захищають ті,які від нього залежні і в одній упряжці з ним.Геть Бандюгана!Геть!Сабію ганьба! Кого дурить? Людей!

 8. Цікаво за які такі заслуги призначили на посаду Довганя В.. Ще зовсім недавно він був у регіонах, активно агітував за партію регіонів та навіть балатувався від регіонів. Та й моральні принципи цієї людини бажають кращого.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.