Кам’янець-Подільська Громадська рада. Перезавантаження?

В сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулися збори ініціативної групи Громадської ради при виконавчому комітеті. Нагадаємо, що 24 квітня відбувся мирний “переворот” в організації, в ході якого був відсторонений голова ради Олег Гільовський. Його звинувачують у бездіяльності на посаді голови.

Почала вести засідання Валентина Магелат, яку минулого разу обрали тимчасово виконуючою обов’язків голови Громадської ради. Вона розповідала, що організація належно не функціонує вже близько року, а до Гільовського члени ради вже тричі зверталися з вимогою скликати позачергові збори. Однак він залишив ці вимоги без реакції. Не обійшлося цього разу і без скандалів: прихильники Олега Гільовського заявляли, що ці збори не є легітимними, оскільки зареєструвалися лише 19 з з 87 членів ради. Найактивнішою противницею самопроголошених керівників була Тетяна Остафійчук (заступник Гільовського), яка після “полум’яної” промови покинула приміщення з частиною своїх колег. До речі, всі протестуючі не зареєструвалися в секретаріаті Громадської ради. Т.в.о. голови ради Валентина Магелат завила, що засідання законне, а таку малу кількість людей пояснила тим, що в списку Громадської ради багато не дійсних організацій та “мертвих душ”.

На минулому засіданні присутні вирішили виключити з ради тих осіб, які не відвідали два найближчих засідання. Таким чином після сьогоднішнього засідання в організації залишилося трохи більше 20 осіб. Серед виключених членів організації і Олег Гільовський і його найближче оточення. Хоча і Валентина Магелат проводила засідання дещо неоднозначно: серед осіб, яких не виключили з Громадської ради були і такі, які так і не з’явилися на два останніх засідання, однак на прохання т.в.о. голови їх не вигнали. Також не було обрано голову і секретаря зборів.

Після виключення зазвичай іде включення. Так на засіданні до Громадської ради було включено 7 нових членів. Далі вносили зміни до Статуту, регламенту та вирішували поточні питання. Замість регламентованої 1 години (збори почались о 16:10) засідання затягнулося на майже 3 години . Тепер члени ради планують збиратися щомісяця.

Ось як прокоментувавНГП два останні зібрання Громадської ради Олег Гільовський:

“Про перше зібрання я можу сказати, про останнє не можу нічого сказати, бо я його не бачив”, – сказав Гільовський. На запитання, чи вважає він ці зібрання законними і чому його усунули з посади голови пан Олег відповів:

“Ви дивитись про ДНР (“Донецька народна республіка”, – НГП), чи ЛНР (“Луганська народна республіка”, – НГП)? Дивитесь, як два під’їзди обирають собі мера? Без претензій до мене, ви мене не знаєте і її (ймовірно мова йде про т.в.о. голови Громадської ради Валентину Магелат, – НГП) не знаєте. Не стаючи симпатиком тієї ,чи іншої сторони порівняйте, вам це обрання на що схоже?… ”

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.