Змінитися або піти

Україна після 25 травня – це вже зовсім нова Україна. Це держава з новою політичною волею, держава, яку створили громадяни, активно прийшовши на вибори і сказавши рішуче “так” змінам.

Ці вибори поховали “запрацьовані” політичні сили і викинули на узбіччя з політики застарілих і  можливо стомлених лідерів, що вже не здатні йти в ногу із часом.

Змінюються люди, змінюється держава, мусить змінитися і система влади. І проблема полягає у тому, що політичні сили-аутсайдери не  лише не зрозуміли суті перемін, але й не змогли адекватно, вчасно на них зреагувати.

Українці хочуть жити у новій державі, вони втомилися від лицемірства, підлості та брехні. Немає великої чи малої зради, є просто зрада – всіх і вся. Тому, країні потрібні нові обличчя, нові ідеї та підходи. Народ України понад усе прагне того, щоб політики обєднались і почали працювати на благо людей, щоб закон був один для всіх. Бо не можна простити смерті людей і того, посіяного страху, який нині поселився в наших душах.

Як небайдужий громадянин, переконана, що критеріями для нового керівництва держави повинні бути професійність, чесність, здатність працювати в кризових ситуаціях, і, як би  пафосно це не звучало – справжнє бажання служити своєму народові.

Від нової влади всі чекають реальних змін: стабільного доходу, стійкої економіки, відсутності корупції – простих цінностей, які необхідно забезпечити для нормального життя.

Незалежно від міста чи області, ми хочемо жити в єдиній і неподільній Україні і пишатися своєю Вітчизною, ростити дітей не для війни, а для миру.

Тому, важливо не зупинитися у праці, не відійти від боротьби, не стати осторонь і завжди бути громадянином без політичної кон’юктури. А  політики, які не взмозі налаштуватися на зміни, мають піти.

Екс-заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Л.Бернадська

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Ще восени ніхто і не міг би подумати і повірити в тотальне зростання національної свідомості, гуртування українців перед внутрішніми і зовнішніми загрозами. Загибель сотень українців, втрата частини території, небезпека втрати суверенітету, неспроможність колишньої та діючої влади – ось чинники, які змусили людей обрати лідера України вже в першому турі. На Петра Порошенка та його команду люди покладають дуже великі надії. І вірять в майбутнє незалежної та заможної України!

  2. Нарешті Лілія Віталіївна публічно об’явилась. І що, з ПР уже не по дорозі?

  3. А що хотіла сказати?

  4. Все тільки починається, читаю між рядків….

  5. екс-заступник буде заступником при Прусові?

  6. Навряд чи при Прусові. Мабуть, чекає, що Порошенко призначить нового губернатора, і тоді, можливо, Ліля Віталіївна може десь вигулькнути в ОДА… Обіцяла ж вона, коли йшла звідти, повернутися через кілька місяців

  7. Коли вже наш Красилівський район почне жити по-новому?Коли пройде люстрація? Чого не женуть з посад регіоналів?Певно даремно наш район повірив Порошенку? Якщо і Порошенко буде цілуватись і “дружити” з регіоналами” то слухи ходять.що люди даремно відали на виборах йому свої голоси.Поміняти всіх.Тоді може і заживемо чесно і справедливо.А то в Красилівському районі існує обєднання “Свобода регіоналам”,яке створив Сабій.І певно не без грошей Арсенюка це обєднання створилося. ВО ” Батьківщина” не допустить до влади регіоналів,піде на все,щоби свого добитись.Зрадникам регіоналам не місце при владі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.