На Хмельниччині за час роботи нової влади не сталося жодного порушення свободи слова

За період з 1 березня до 10 червня 2014 року в Україні було зафіксовано 368 фактів порушень свободи слова, з них майже 80% пов’язані з діями терористів, російською агресією, і сталися на Сході та в Криму.

Такі дані оприлюднив Інститут масової інформації.

ІМІ виділив чотири області України, у яких не сталося жодних порушень свободи слова за вказаний період – це Запорізька, Кіровоградська, Хмельницька, та Житомирська області.

імі

 

По одному порушенню сталося у Тернопільській, Чернівецькій, та Івано-Франківській областях.

Найгіршими регіонами для журналістів експерти визнали Крим (118 випадків порушень), Донецьку область (95), Луганську область (50), та Київ (22 порушення). Тривожна ситуація також спостерігається в Одеській (12), Харківській (13) та Миколаївській (15) областях.

Основними викликами для свободи слова в Україні стали відключення українських телеканалів на окупованих територіях, цензура (88 випадків), побиття і напади на журналістів (87 випадків), захоплення і напади на офіси місцевих ЗМІ (43 випадки) та викрадення і утримання журналістів (46).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.