Переформатування політики за новими правилами

На Хмельниччині розпочався процес об’єднання активних громадян у нову громадсько-політичну силу. Стартом став Форум розвитку України, який відбувся 11 червня в місті Києві. Своїми враженнями поділилися учасники від Хмельниччини.

Експерт, член Асоціації політичних наук Сергій Білошицький, сказав, що  наразі в Україні відбувається переформатування політичних сил, які функціонують за принципово новими правилами. Адже логічно, що в країні із більш як 40-мільйонним населенням жодна політична партія не в змозі представляти єдину думку всього суспільства, а тому найбільш прийнятною є багатопартійна система із представництвом не менш як 8 партій. Майдан створив психологічний феномен розколу соціуму на переможців і переможених, а отже, в умовах постмайданівської реальності конче необхідні нові проекти, спрямовані на консолідацію всього суспільства. Саме ця новітня політична сила не просто декларує принципи, а переносить на український грунт ідеї європейського парламентаризму і має всі шанси стати об’єднавчою.

«Ми довго обговорювали болючі питання сьогодення. Однозначно, люди хочуть миру, спокою, порядку», – переконана учасниця делегації від Хмельниччини, депутат районної ради Людмила Стрілецька. «Ми наполягаємо на залученні всіх можливих механізмів щодо припинення збройного протистояння, аби дати людям поштовх для віри у перспективу і майбутнє».

Абсолютною фішкою вищезгаданого політичного проекту, на думку депутата районної ради, громадського діяча Олександра Борбича, є децентралізація влади, розширення повноважень територіальних громад та представницької влади на місцях. Це передбачає безліч факторів як от залучення органів місцевого самоврядування до процесу обговорення нової редакції Конституції; забезпечення представництва у новому складі уряду інтересів усіх областей України; призначення на посади в місцеві органи державної влади з обов’язковим урахуванням пропозицій територіальних громад; розширення повноважень органів місцевого самоврядування та інше.

За результатами Форуму прийнято заяву щодо ситуації в Україні та шляхів її стабілізації. Висловлюємо впевненість, що Президент України, народні депутати України, урядовці розглянуть розроблені нами пропозиції та зможуть втілити їх у життя.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ситуацію в Україні буде стабілізовано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. всі названі активні діячі партії регіонів. Тараненко продався ПР з потрохами. Владу критикує, ригів вихваляє. Ядуха добре платить?

  • Слухай, анонімний, передивившись багато коментів під різними статтями на порталі Тараненка, можна зробити висновок, що проплачений саме ТИ. Бо ти ще жодного нормального коментаря не написав, тільки паскудиш всіх. Свобода добре платить?

  • Під падлів ригів ,що у ВР роблять нову групу за 1 лям почали ліпити партійку. Звідки ці чмошники з районних рад повилазили? Напевно Лабазюк звіз до Києва. Мухи на гімні.

 2. А мені сподоблося. Цікаві і првавільні речі говорять. Досить, стара влада,нова влада…. всі однкові. Треба комусь брати наа себе відповідальність. Вперед, народ! Може в вас що і вийде

 3. то шо за партія ???

 4. Під падлів ригів ,що у ВР роблять нову групу за 1 лям почали ліпити партійку. Звідки ці чмошники з районних рад повилазили? Напевно Лабазюк звіз до Києва. Мухи на гімні.

 5. Тараненко, пиши правильно ,а то руки повидьоргую. Не переформатування а перепокраска.

 6. Чого до журналіста примахалися, тролі. Він торбив владу яників коли всі соплі жували. Влада є влада їх треба товкти, щоб знали що нічого не зійде з рук

 7. Проститутка Ліля сьогодні виступала по телику. Обличчя не нове,сумує за роботою.

 8. Марино!Хочеться Вас послати,та я бачу Ви звідти!Ви Лілі свічку тримали?

 9. Марина – Миром правит жажда власти, а вами – жажда секса и чувство голода

 10. Арсений Яценюк выступил в Верховной Раде с отчетом о ста днях своего премьерства. Вот что он, дословно, сказал: из-за того, что Донбасс перестал платить налоги Киеву, в июне госбюджет может недосчитаться 1 млрд гривен ($83 млн). «Ситуация сверхкритическая: за май не получили 422 млн гривен доходов госбюджета. В июне ожидаем, что не получим 1 млрд гривен». Налоговые поступления из Донецкой и Луганской областей в мирные времена составляли около 23 млрд гривен, то есть чуть меньше, чем 2 млрд гривен в месяц. По словам Яценюка, «Донбассэнерго» недоплатило в бюджет 24 млн гривен, группа «Азов» — 36 млн, АО «Азот» — 122 млн. Яценюку потребовалось сто дней, чтобы, наконец, сознаться, что без Донецкой и Луганской областей невозможно ни исполнение бюджета, ни поддержание курса гривны. Это, разумеется, было очевидно и раньше, но и хунта, и избранный без участия Донбасса Порошенко долгое время притворялись, что карательная операция преследует какие-то высокие цели. Так что пускай бандерлоги с галиции закроют свое рыло.

 11. Вернется “Батя” надает по попке всем участникам форума, за то что страну без его участия разграб.. вернее развивать настроились.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.