Колектив “Подільських вістей” просить депутатів облради не розглядати редакторське питання

Трудовий колектив газети “Подільські вісті” звернувся до депутатів Хмельницької облради зняти з порядку денного сесії питання про призначення редактора “ПВ”.

Ця відозва опублікована в однойменному виданні від 12 червня.

На думку журналістів комунального ЗМІ, для цього є суттєві причини. По-перше, статут редакції газети, прийнятий трудовим колективом від 19 червня 2012 року, наразі не затверджений. По-друге, статутний (установчий) договір, який регламентує взаємовідносини між трьома співзасновниками газети – облрадою, облдержадміністрацією та трудовим колективом, – відсутній.

“Таким чином порушуються закони “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, “Про друковані засоби масової інформації (пресу)”, “Про інформацію” і, звісно, нехтується свобода слова та принципи демократії”, – вважають газетярі “ПВ”.

Разом з тим, 12 червня на засіданні бюджетної комісії начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Віталій Шишко зазначив, що статут пройшов відповідну реєстрації.

“Згідно з ним, виключна компетенція призначати редактора обласної газети лежить на сесії обласної ради… Хочу наголосити, що наразі не існує правових перешкод для призначення керівника комунального закладу”, – зауважив він.

Нагадаємо, що крісло редактора “ПВ” де-факто вакантне. Йосипа Ядуху звільнено розпорядженням голови ради Івана Гончара. Іншим розпорядженням на посаду тимчасово виконувача обов’язків редактора призначено Петра Лічмана.

На редакторство комунального ЗМІ претендують двоє осіб: депутат від “Батьківщини” і редактор медіа-корпорації “Є” Тетяна Колісніченко і вищезгаданий Петро Лічман.

18 червня на черговій сесії обласної ради депутати мають призначити редактора “Подільських вістей”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Не розумію! Нехай не Колісніченко, хтось інший але молодий, енергійний керівник з новим мисленням.
  Ці трухляві пенсіонери вже в печінках сидять. Куди ж подітись тим молодим спеціалістам, які закінчують заклади, молодим журналістам? Дайте ж їм дорогу! Коли ж їм працювати? В «Подільських вістях» 90 % інвалідів-пенсіонерів, котрі отримую і пенсію і зарплату. Запитайте рядових журналістів газети Ядуха Йосип отримував 8 тисяч гривень зарплати і пенсії отримує 9 тисяч гривень, це легко перевірити. Це нормально? Звичайно ж ні! Треба омолодити колектив повністю від цих черв’яків засохших з мохом. Звичайно вони хотіли б щоб їх через 100 років в перед ногами повиносили з кабінетів, а їхні діти прийшли на їхні місця, а дехто з діточок вже й зараз сидить біля мамці. Думайте шановні депутати, ще трохи часу є до сесії. Але цю жидівську морду лічмана не пропустимо, як би він не ходив по обласній раді і ода і не клянчив посаду, інвалід-пенсіонер а вголові полова. І повірте, це не від тієї колісниченко пишуть, це прості рядові журналісти, яких просто достало. Слава Україні!

  • А хіба ж так можна? А куди ж подітися старшим людям? Все життя відпрацювали і вигнати щоб не можна було і на кусок хліба заробити? Журналістами в один день не стають. Молодь це добре. Але досвід краще. Молоді вчитись треба. І вчитись треба в першу чергу бути людьми. Сьогодні в Україні ситуація коли треба збирати до купи людей, які вміють працювати, які професіонали і витягувати країну. Дуже багаті країни не дозволяють собі розпорошувати розумних людей, а навпакти їх підтримують. Бідній Україні тим більше не можна так! Якщо це обличчя нової влади коли людей в роках ображають, обзивають, виганяють – це погане обличчя не вихованих, не цивілізованих людей! В Європі старших людей поважають. То куди ж ми йдемо?

   • Так, поважати старших потрібно. І прислуховуватися до них. Та й часто 60-річний пенсіонер краще працює за 25-річного молодого, який звик жити за гроші, які йому батьки надсилають з-за кордону. Але у “Подільських вістях”, на жаль, мало справжніх журналістів. І не лише серед пенсіонерів. Там якесь таке болото, яке засмоктує. І треба змінити усю систему. Можливо, по-новому зможуть працювати і старші, то нехай працюють, нехай пишуть цікаво і правдиво. Головне ж – щоб газета стала читабельною, щоб її хотіли купувати і передплачувати, а не робився тираж з примусу.

  • Лічман! Ти жирна жидівська свиня! Будь мужиком – напиши заяву про звільнення і піди по людськи.

 2. Значна частина журналістів повинні писати те,що бачать . Йти старатись тільки до фактажу,це правда. Але є певна частина журналістів-лизальщиків, звісно кому і що вони лижуть.За гнилий бутерброд на так званому фуршеті, вони в крайньому випадку брехні або не перевіреної інформації не напишуть, добре перевірють! Частина писак, а не журналістів, за сто чи 200 грам навіть смаги, 5-денної давності холодцю, після якого не злазять із унітазу, пишуть де завгодно , кому завгодно і що завгодно. Це звісно стосується периферійних газет, типу “Прибузька зоря” в Хмельницькому районі, там де людям вже остогидла маленька брехня, яка переростає у велику, приправлену самогоном та салом. Такі газети тримають засновники різного роду держи-морди, різного роду влада, прикормлюючи горе-журналістів -”прохффесіоналів! Стидно за таких, бо вони підривають імідж,довіру до тих, хто любить цю професію, хто дорожить нею.Ці перевертні, іначе їх не назвеш, бо вони при любій владі брешуть, лягають інколи на дно, заливають свій професіоналіз оковитою, і ще більше деформують свої професійні мозгові клітини, думаючи що у них вони прогресують, інші взагалі бездарі- переписують свої студентські конспекти у газеті.Не дай Бог влада подивиться на них лівим оком, вони ладні залізсти ій не не тільки в рот, а і в анус, достаючи звідти говно та викладають його на шпальти газет. Бездарні ригоносці, пятикопієчники, вони ніколи не дивляться на себе зі сторони або через дзеркало, бо дійсно бояться. Якщо держи-морди навіть дадуть таким червонця, вони безсоромно оббілять навіть чорного рогоносця, якими є і вони самі!. Тільки народ у нас ще той, вони із своїх податків(Прибузька Зоря) терпеливо через своїх сільських держиморд тримають цих ригоносців нібито “справдливих” ідей, які вони стараються начепити чи положити в наші мізги. Для Хмельницьких ригоналів це було дуже вигідно, вигідність ця і продовжується.

  Що стосуєть так званих “Подільських Вістей” то там є за що поборотись-ось це факти, ось це правда за бабло!Тут стоїть відтягнути час,щоб добре підготовитись і до виборів, і до судових тяжб. Лічман “відасть” газету, як рак свисне.

 3. Слободянюк продажна свиня. Все робить за гроші,а корчить з себе невинну дівчинку. Ларіска алкоголічка. Петя птах підбитий,лічман хитрий жид,той з рота вирве. Міняти всіх і на базар торгувати,еліта срана. Новий керівник-нове бачення,але не з колісніченко ,вона стара,як світ,хорохориться тільки. Молодь вперед! Це ваш шанс!

  • Судячи з написаного, Марина – зла і заздрісна людина. Може, й за віком молода, але душею стара-старюча карга. І, на жаль, нічого вже змінити не можна, нічого вам, Мариночко, не допоможе. Тільки й можете, що злобою своєю бризкати на сайті. Соромно

 4. Всех, вонючка вспомнила, а о себе.забыла. Чем же тебе Слободяною то не угодила? Лариска,то понятно, соперница. Но у Личмана на нее не встает. Разве что зальется парочкой литров))).

 5. Який народ злий. Гуляє-хай гуляє,п’є-нехай п’є,а про Таню всі знають,плотиш-вона пише,не плотиш-проти тебе пишуть.

 6. Мета одна-поміняти редактора. Цікаво,як проголосують депутати,більшість від партії регіонів. Колісніченко повинно бути соромно за ті дії,які відбувться навкруги. І веде вона себе неадекватно,гримаснічає,очі закатує,напевне мріє,як буде розганяти людей. Не дуже іі поважають. Батьківщина пропихнула,а вона кричить,що позапартійна,а де треба говорить,що від неї. Молодець! Влаштовуй краще своє життя,одиноке і нікому не потрібне. Такі жінки страшні!!!!!

  • І такі чоловіки, як ви, Леоніде, теж страшні. То біда, коли чоловіки починають пліткувати і ображати жінку. Навіть якщо вам жінка не подобається, ви, як чоловік, мали би себе вести коректно. Але ж то не чоловік – так собі, воно…

 7. Подільські Вісті -газета ,яка залишилась в минулому. Слуговала Ядусі-слугував весь її старо-інвалідський колектив. Постійна ДЖИНСА С.Лабазюка. Що за часів Януковича мішало зробити договір засновників. ?Лобзік (кличка Лабазюка в ВР) рекомендує Лічману протриматись ще місяць -другий поки він під нього скупить депутатів-процес йде ,але потрібний час.От і возню затіяли. За одну таку статтю як від12 червня треба цей колектив лизунів розігнати.

 8. Вірно. тягнуть час. Що, тільки зараз нагадалися, що якихось папірців немає? А ви що з тими папірцями краще працюватимете?

 9. тут пишуть хворі люди! шезофреніки кончені! одні лайки та перемати, від одної тої самої людини, чи двох тих самих! Це повний жах!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.