Журналісти “ПВ” судяться з обласною владою через редакторське крісло?

Журналісти комунальної газети “Подільські вісті” Світлана Шандебура, Володимир Золотарьов і Лариса Гнатишко подали позов до суду на голову Хмельницької обласної ради Івана Гончара і облдержадміністрацію про визнання розпорядження нечинним.

Відповідне провадження 11 червня відкрив Хмельницький окружний адмінсуд.

пв-суд

Судове засідання призначене на 20 червня.

Як зазначив начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Віталій Шишко, суть позову зводиться до скасування розпорядження тодішнього голови ради Миколи Дерикота щодо затвердження статуту редакції “ПВ”.

“Статут пройшов відповідну реєстрації. Згідно з ним, виключна компетенція призначати редактора обласної газети лежить на сесії обласної ради… Хочу наголосити, що наразі не існує правових перешкод для призначення керівника комунального закладу”, – зауважив він.

Шишко розтлумачив, що колектив газети не є співзасновникам комунального підприємства “Подільські вісті”, а лише друкованого засобу масової інформації.

На думку тимчасово виконувача обов’язків редактора “ПВ” Петра Лічмана, його колеги-позивачі побачили у документі, підписаному Дерикотом, низку порушень.

Проте він не зміг дати ствердної відповіді, чи підтримує своїх журналістів у цьому судовому процесі.

Нагадаємо, що крісло редактора “ПВ” де-факто вакантне. Йосипа Ядуху звільнено розпорядженням голови ради Івана Гончара. Іншим розпорядженням на посаду тимчасово виконувача обов’язків редактора призначено Петра Лічмана.

На редакторство комунального ЗМІ претендують двоє осіб: депутат від “Батьківщини” і редактор медіа-корпорації “Є” Тетяна Колісніченко і вищезгаданий Петро Лічман.

18 червня на черговій сесії обласної ради депутати мають призначити редактора “Подільських вістей”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. От паскуди! вчепилися в посади і вигадують всяку дурню. тепер вже відтягують час судами… Але перед смертю не надихаєшся. Чи не так?)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.