Поблизу Хмельницького прокуратура попередила незаконне надання земель вартістю понад 22 мільйони

Позов прокуратури Хмельницької області у повному обсязі задоволено Окружним адміністративним судом та визнано недійсними і скасовано накази Головного управління Держземагентства в області про надання дозволів громадянину на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду більше 1000 гектарів земель на території Хмельницького і Ярмолинецького районів для ведення фермерського господарства.

“Ці накази видано з порушенням законодавства. Насамперед тому, що земельні ділянки, які підлягали передачі в оренду, розміщені не одним масивом. Особа, яка нібито мала намір займатися фермерським господарством, не змогла обґрунтувати необхідність отримання такої великої площі землі і не володіла необхідною для її обробітку сільгосптехнікою”, – зазначив начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Андрій Гаврилик.

Він зазначив, що насправді вказану землю планувало обробляти одне із сільгосппідприємств, на якому громадянин-“орендар” працює агрономом. Таким чином, агропідприємство намагалось протиправно отримати у користування земельні ділянки без проведення передбаченого законом аукціону.

Завдяки реагуванню прокуратури вдалось попередити незаконне надання в оренду понад тисячі гектарів земель вартістю більше 22 мільйонів гривень.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А в Красилівському районі передано понад 1300 га сільхоз угідь на підставних осіб Арсенюка……………Ситуація – тютелька в тютельку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.