Не зважаючи на заборону, у Пруса розтендерили 160 тисяч на перевезення посадовців

Хмельницька облдержадміністрація за результатами тендера 9 червня уклала угоду з комунальним автотранспортним підприємством обласної ради на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом.

Вартість угоди становить 160 тисяч гривень, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Тендер провели у процедуру “закупівля в одного учасника”. 

У розпорядження 8 посадовців облдержадміністрації окремий легковий автомобіль представницького класу (Е клас) у будь-який день тижня та час доби.

У документації торгів зазначено, що розрахунок вартості послуг учасником здійснюється, виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 25 000 км. шляху та сукупного часу експлуатації  720 годин за кожен місяць з березня 2014 року до 31 грудня 2014 року включно.

Як писав НГП, голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар заборонив чиновникам облдержадміністрації їздити службовими автомобілями.

“Перший квартал ще не закінчився, а керівництво Хмельницької ОДА вибрало ліміт на поїздки. Тому я заборонив їм користуватися службовими автомобілями. Крім цього, облдержадміністрації врізано кілометраж – із 20 тис. км – до 15 тисяч”, – пояснив Гончар.

Довідка НГП. Комунальне автотранспортне підприємство облради обслуговує службовими автомобілями керівництво облдержадміністрації та облради.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Аж смішно читати всю цю маячню!!!!!! Тараненко, де Ви викопали ці факти, кожен написаний абзац вирваний з різних часів, років та документів. Ви пліткар, ане журналіст. Де Ви взяли 8 посадовців, коли на сьогодні є лише 3 заступники у голови. Як юридично, Гончар може заборонити облдержадміністрації їздити на автомобілях, за які згідно угоди адміністрація сплачує кошти зі свого кошторису. Однією єдиною забороною, може стали лише постанова Кабміну та відсутнісь коштів, а не Гончар.

  2. Нехай цей горе журналіс напише скільки машин використовує обласна рада і на яку суму рада уклада договір з Комунальним підприємством.Не забувайте, що кошти на які живе і ні в чому сові не відказує, обласна рада теж державні, тільки місцевого значення. і туде теж йдуть наші податки. Тому не треба рахувати гроші тільки обдержадміністрації, туди виділяються копійки з Державного бюджету. А от в Обласної ради, коштів набагато більше і саме там треба цікавитись куди вони йдуть.

  3. персадити на лісапети як у Швейцарії. Крали,крадуть і будуть красти!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.