Діяльність хмельницьких підприємств ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-транс» побудована на злочинній схемі – Укртрансінспекція

Хмельницькі підприємства ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-транс» продовжують свою діяльність з надання послуг на перевезення пасажирів на міських маршрутах, побудовану на злочинній схемі.

Про це заявив Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко, якого цитує прес-служба відомства.

«Де-юре це два різних підприємства, де-факто підприємства відрізняються лише назвами, а схеми управління, отримання прибутку та адреса здійснення діяльності однакові. ПМП «Купава» обслуговує у місті Хмельницькому 10 маршрутів, а ТОВ «Рембуд-транс» обслуговує 13 маршрутів. Для обслуговування маршрутів вони використовують близько 200 орендованих транспортних засобів. На обох підприємствах не оформлено жодного трудового договору із водіями транспортних засобів», – сказав він.

Черненко зазначив, що підприємства лише надають власникам транспортних засобів послуги із зберігання транспортних засобів та щозмінного передрейсового медичного огляду та перед та післярейсового технічного огляду транспортних засобів.

Передрейсовий технічний огляд транспортних засобів на обох підприємствах проводиться формально, оскільки транспортні засоби фактично не зупиняються на оглядовій ямі, а лише проводяться записи до необхідних журналів, таким чином за 3 хвилини виїжджає 3 транспортних засоби.

Інструктажі на двох підприємствах проводяться однією людиною, яка оформлена на двох підприємствах на 0,5 ставки та має освіту льотчика цивільної авіації. Механіки ж по випуску на підприємствах не мають відповідної вищої освіти (бакалавр, спеціаліст).

Водночас підприємствами укладено ряд договорів на проведення технічного огляду. Проте за цей аспект відповідають власники транспортних засобів та проводять технічний огляд, ремонт транспортних засобів за власний кошт, часто у місцях не обладнаних для цього (на території підприємства без оглядової ями) та особами, які не мають відповідної освіти та кваліфікації (водіями транспортних засобів).

«Основна діяльність підприємств полягає в отриманні коштів з власників транспортних засобів, в середньому близько 80 грн. з одного автобуса в день, які згідно так званих «договорів спільної діяльності», фактично і виконують перевезення. За словами перевізників, досить часто керівництво ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-транс» вимагають ще й так званні «вступні» у розмірі 2 тис. дол. Звичайно всі ці кошти йдуть не через касу, а у кишені підприємців. Можна сказати з впевненістю, що компетентним правоохоронним органам є над чим працювати», – сказав Валерій Черненко.

Нагадаємо, що 11 червня цього року в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе маршрутка, яка виконувала рейс за номером 9, з’їхала з дороги у річку. У результаті дорожньо-транспортної пригоди на місці пригоди загинув 74-річний пенсіонер, а через тиждень у лікарні помер інший пасажир. Ще близько 30 людей, які їхали в автобусі, отримали забої та переломи.

Автобус №9, який допустив ДТП, їздив за маршрутом, який належить малому приватному підприємству “Купава” (очолює підприємство Петро Стецюк).

Укртрансінспекція аналювала ліцензію на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”, але 29 серпня Хмельницький окружний адміністративний суд скасував наказ Укртрансінспекції про аналювання ліцензії.

В обласній Укртрансінспекції вже готують апеляцію у вінницький суд і вважають рішення хмельницької Феміди незаконним.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Уже плешь проели этим всем. Что, кто то хочет под шумок прибрать к рукам маршруты? А этот Черненко в доле я так понимаю. Надеюсь владельцам хватит ума в суд подать на этих клоунов.

  • Владєльцам чого? У шахраїв немає жодного транспортного засобу – всі орендовані.

   • І що з того? Водій чи власник маршрутки не є юридичною особою, то як він може брати участь в конкурсі на ті маршрути ,якщо в нього 1 чи 2 траспортні засоби і він сам не в змозі забезпечити навіть одного маршруту. Зрозуміло, що хтось іх обєднує. І що, в Хмельницькому тільки два такі підприємства, що про них пишуть? Ні. То пишіть про всі. Чи краще писати про тих, хто на лапу не дає, я так розумію? І що, якщо я візьму в оренду приміщення, візьму в оренду якесь устаткування і почну надавати якісь послуги, не маючи нічого свого, так би мовити, то я злочинець. Переставайте друкувати “заказуху”, ще й таку неприховану. Я поняття не маю хто там що з ким не поділив, але як то кажуть, спраа шита білими нитками і викликає неповагу до “незалежного” гром. порталу.

 2. Аналізуючи написане , можна зробити деякі висновки.
  А саме, чому у місті за останніх 5- ть років тільки одні балачки про придбання нових тролейбусів, а тому щоб постійно тримати на кручку перевізників, Манзій ( він же депутат міської ради, голова комісії по перевезенню) постійно страшить перевізників :” Якщо не будете вступати до них в підприємство та платити дань , то місто купить нові тролейбуси і вас викинуть із маршрутів”.
  Присосалися конкретно Бухгалтер-Мельник із Манзієм!

  • Не знаю хто той пан Мельник-Мандзій, але знаю, що підприємство не одне в місті. Якщо десь хтось щось хоче, то йшли б на інше або писали в прокуратурую. Про тролейбуси просто смішно, думаю всім зрозуміло чому 🙂

 3. а автор статті хто ? звідки така обізнанність .інтернет – що хочу те пишу?!

 4. Доречі, механіки повинні мати вищу освіту бакалавра чи спецаліста??? Оце клас! А кандидатську ступіть не потрібно чи хоч магістра? Профосвіту закриваємо! Це той Черненко такий розумний чи автор? Чи то той Черненко і є прихований автор?

 5. І ще одне. Я не юрист звичайно, але я так розумію, що водій працює не на підприємство-перевізника ,а на свого власника, власника траспортного засобу – підприємця. То чого трудовий договір має бути з цим підприємством? Вони що, водію зарплату платять? Ні, зарплату платить власник маршрутки. То про що мова? Низька якість матеріалу просто вражає. Доречі, про той суд і ДТП. Я так розумію ,що проводилась якась еспертиза, щоб встановити винного, тобто водія чи підприємтво. Розкажіть но будь ласка про результати, оскільки саме на основі неї суд приймав рішення, чи не так? Якщо винен водій, то про що мова? Якщо підприємство, то питання до суду.

 6. Читаю ще раз і дивуюсь. А що, щоб проводити інструктаж з техніки безпеки потрібно мати якусь особливо освіту? Скільки живу і працюю, за техніку безпкеки в нас відповідала певна людина без особливої освіти, а та, яка періодично проходила якісь курси чи за заняття, їм там якісь посвідчення видавали. То до чого тут освіта? І яка вона має бути на думку автора для інструктажу з техніки безпеки? Судячи з усього, мабуть кандидатом технічних наук треба бути. Явна заказуха, а автор неосвічена і низькоінтелектуальна людина. Схоже хтось хоче в Хмельницькому під шумок Майдану і всіх цих подій хапнути ласий шматочок. Скільки ще таких?

 7. Сума доходів перевізників в м. Хмельницькому нікому не складає секрету. Схеми достатньо всім відомі,тому не потрібно шльопати губами.
  Монополія на перевезення – це дохід в десятки разів.Йде переділ впливу. При чому тут Тараненко, чи незалежний портал,це їхній хліб, вони також як і влада,що прийшла не будуть сидіти на хлібі та воді.

  • Мені просто цікаво, а звідки ви знаєте про суми доходів перевізників та схеми?Тобто ви або сам перевізник або брали участь у цих схемах. Іще як варіант ви той, хто хоче під себе “підмяти” перевезення в місті. А якщо ви не маєте жодного відношення до перевезень, то навіщо говорити неправду.

 8. логично
  это и есть борьба группы Колищака и условной мелко-пакостной группы Беспалов..и Ко

  они просто хотят этим в какой раз убрать с дороги конкурентов на выборах
  Колищак имеет деньги а Беспалов хочет быть депутатом…или мэром также как и Колищак ..
  но они пока идут одним теневым фронтом
  вот и всё… ну и хотят под себя эти бизнесы подмять

 9. ХА! Черненко снова в теме! )) Да и еще на поводу у Беспалова Димы )

 10. Вот интересно получаются: коментатор под никому Андррей тема всю плеч поела, но он и дальше комментирует как очень осведомлённый в этом деле; “Доктор” там же – всем помощь квалифицированную врачебной предлагает, особенно тем, кто имеет отношение к аварии 9 автобуса 11 июня; Светник такие глубокие умозаключения делает, аж страшно. Коментаторы- что, кишка тонка под своими именами мнение своё высказывать или бабло за кометы под натоящими именами не платят?

 11. Упас, опять Доктор будет предъявлять претензии к орфографии. Очень уж сама придирчива к таким мелочам. Прошу прощения, исправляюсь:
  Вот интересно получается: комментатор под никому Андррей тема всю плеш проела, но он и дальше комментирует так, как очень осведомлённый в этом деле; “Доктор” там же – всем помощь квалифицированную врачебную предлагает, особенно тем, кто имеет отношение к аварии 9 автобуса 11 июня; Советник такие глубокие умозаключения делает, аж страшно. Комментаторы- что, кишка тонка под своими именами мнение своё высказывать или бабло за коменты под настоящими именами не платят?

 12. А теперь по делу:
  “Андррей” – 1. вы искренне считаете, что ПМП “Купава” на лапу не дає?
  2. Если вы взяли в аренду что-либо и занимаетесь бизнесом, который не подвергает риску жизнь и здоровье людей, занимайтесь. А если же вы выбрали для себя бизнес по оказанию услуг населению, да ещё и в виде перевозок, то будьте добры нести за это персональную ответственность как руководитель.
  3. дело не шито белыми нитками, виновных, к сожалению, очень много, начинаю от руководства города, заканчивая механиком и водителем.
  4. почему педагог, который учит детей должен иметь проф. образование и каждые пять лет повышать квалификацию, а механик, который отвечает за жизни пассажиров, должен заканчивать спортивно-технический клуб?
  5. отталкиваясь от основной вашей мысли: образование никому не надо, кто хочет, пусть тот и руководит, ремонтирует, инструктирует; ПМП “Купава” бедная, совестливая и честнейшая компания под руководством ничего не видевшего, не слышащего Стецюка; водитель – ангел во плоти; пострадавшие – это их проблемы; а все остальные – неосвічені і низькоінтелектуальні люди.

  • Шановна Юлія, прочитав усі коментарі, з вами погодитись не можу в повній мірі, пояснюю чому:
   “Якщо я будучи військовим вб’ю пересічну людину з автомата калашникова, то винуватою особою буду я особисто?, чи можливо солідарно покійний конструктор Калашников, або ж директор заводу виробництва зброї, а може завод виробницва патронів калібру 5.45, мій нещасний командир, яких в армії десяток на одного бійця, або лікар який видав медичну доівдку про те що я психічно здоровий”
   Кого судити, і на скільки, дайте Вашу аргументовану відповідь будь-ласка!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.