Олуйко взявся за тролейбусників Мельника, які поза конкурсом возять пасажирів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно виконавчого комітету Хмельницької міської ради за ознаками антиконкурентних дій.

Про це НГП повідомили у прес-службі облАМК.

Відділення розглянуло скаргу громадської організації «Автомайдан-Хмельниччина» щодо можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції в діях виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Як з’ясувало Відділення, виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення від 26.06.2014 №424 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 24.11.2011 №1246», яким затвердив автобусний маршрут №30а в кількості двох одиниць транспортних засобів та поза конкурсним відбором надав дозвіл Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс» на перевезення пасажирів на цьому маршруті.

Такі дії виконавчого комітету поставили Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» у привілейоване становище шляхом надання йому виключного права на перевезення пасажирів на автобусному маршруті №30а та призвели до недопущення конкуренції на ринку послуг з перевезення пасажирів на цьому маршруті.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.