Конкурс на спільну обробку землі з Хмельницьким КЕВ виграло підприємство, власник якого має спільний бізнес з росіянами

В останній день жовтня квартирно-експлуатаційний відділ м. Хмельницький провів конкурс по відбору учасників спільної обробки землі з вирощування сільськогосподарських культур.

Земельна ділянка орієнтовною площею 2303га, яку можливо використати для вирощування сільськогосподарських культур розташована у Хмельницькій області, а саме:

Старокостянтинівський р-н, м. Старокостянтинів, вул. Заїкіна, 10; Старокостянтинівський р-н, с. Григорівка; Красилівський р-н, с. Яворівці; Красилівський р-н, с. Кузьмин.

Процедура конкурсного відбору учасників спільної обробки землі на земельних ділянках землекористувачів Міністерства оборони України визначена методичними рекомендаціями, затвердженими Заступником Міністра оборони України.

До учасників конкурсу ставились досить конкретні вимоги:

наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; прибуткова діяльність понад три роки;  вирощування сільськогосподарських культур та обробіток земельних ділянок сільськогосподарського призначення останні 3 роки; надійність учасника, як ділового партнера; репутація учасника, на сільськогосподарському ринку тощо.

Зрештою, переможцем, який відповідав усім критеріям Міністерства оборони, стало українсько-німецьке сільськогосподарське підприємство з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Мульті-Аграр Дніпро».

І все б нічого, якби не одне але.

Кінцевим бенефіціарним власником цього підприємства є Гасанов Алаббас Шахтіяр огли.

11

Ця ж людина є також власником і україно-російських спільних підприємств ТОВ «Верком» та ТОВ СП «Енергозімпекс».

22

33

 

Всі ці підприємства Алаббаса Гасанова займаються в більшості сільським господарством, посередницькою діяльністю, оптовою торгівлею не лише сільгосппродукцією чи товарами, а й електроенергією, паливом, газом.

Виникає логічне питання, чи знали військові, що власник українсько-німецького сільськогосподарського підприємства має також і спільний бізнес з представниками країни, котра веде військові дії проти нашої країни.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Таке враження що у нас не має своїх фермерів!
  Розумію схему договорняку! Із наших фермерів не візьмеш відкат а з Гасанов Алаббас Шахтіяр огли – договорились!!
  ГАНЬБАААААА!!!!
  Згадав вірш Тараса Шевченка:
  Доборолась Україна, до самого краю! Гірше ляха свої діти її розпинають!!
  Слава Україні!! Слава олігархам!!!
  Батракуймо далі на пана…..

  • Місцеві фермери існують це ТОВ”Агрокрай” с.Кузьмин і “Старцукор” м.Старокостянтинів, але у них рейдерською атакою віджали ці землі у 2010році, котрі вани ж обробляли. А тепер до тендера навіть не допустили.
   Живемо по новому друзі! Без корупції! І ворогів в середині країни!
   Поки ми своїх братів і дітей на Схід демобілізуємо – орли не сплять із чинушами від МЗСУ нашу землю відтягують.

 2. В розвиток теми Т.Г. Шевченка:
  “Степи мої запродані
  Жидові, німоті,
  Сини мої на чужині,
  На чужій роботі. “

 3. Ніколи не зустрічав інформації про те що українці виграли якийсь тендер в тих “… огли”. Тільки ми на свою землю позапускали пройдисвітів і батрачимо на них.

 4. А порошенку можна мати бизнес в РФ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.