У Мельника до Дня міста проведуть фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив”

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради Дня міста проведе фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив”.

Таке рішення буде ухвалене на найближчому засіданні виконкому.

Метою фотоконкурсу є стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста, підтримка, сприяння розвитку творчих зв’язків і обміну досвіду між фотографами, закріплення кращих традицій фотомистецтва, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.

Переможець 2013 року Олександр Савенко у номінації "Хмельницький фоторепортер"

Переможець 2013 року Олександр Савенко у номінації “Хмельницький фоторепортер”

Конкурс проводиться у три етапи. Перший – оголошення конкурсу, організація та проведення збору фотографій учасників протягом 1 серпня до 19 вересня 2014 року. Другий – робота організаційного комітету – журі фотоконкурсу та презентація фотографій на виставці. Відібрані фотороботи з 25 вересня до 15 жовтня 2014 року експонуються на виставці в приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56). Третій – підведення підсумків та оголошення переможців – 25 вересня 2014 року.

Фотоконкурс передбачає визначення переможців 5 номінаціях: “Хмельницький фоторепортер”, “Хмельницький історичний”, “Погляд фотографа”, “Приз міського голови”, “Приз глядацьких симпатій”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.