Укртрансінспекція дорікнула хмельницькому депутату Мандзію за “дахування” перевізників

Укртрансінспекція незадоволена рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду, який повернув ліцензії на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП «Купава».

Таке повідомлення з’явилося на сайті відомства.

“Є незрозумілим яким чином підприємство, яке очолює кіномеханік, а відповідальна особа з безпеки автомобільних перевезень – пілот цивільної авіації, у якого відсутні водії, яке не має у своїй власності жодного автобусу, у якого відсутня власна база для забезпечення технічного обслуговування та ремонту взятих в оренду транспортних засобів, а також відсутні фахівці для забезпечення медичного огляду водіїв, які працюють на автобусних маршрутах міста, може бути переможцем конкурсу на обслуговування автобусних маршрутів у місті Хмельницькому? Можливо відповіддю на це питання є той факт, що ПМП «Купава» має відношення до депутата Хмельницької міської ради Мандзія С.В. Так, згадане підприємство на підставі договору орендує у ТОВ «РЕМБУД-ТРАНС», власником якого є Мандзій С.В., територію та відповідні приміщення, яким фактично користуються обидва підприємства”, – сказав Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко.

За його словами, ТОВ «РЕМБУД-ТРАНС» організувало роботу за аналогічною схемою. Тобто, підприємства ПМП «Купава» та ТОВ «РЕМБУД-ТРАНС», не докладаючи абсолютно ніяких зусиль, отримують кошти за роботу фактичних власників автобусів та їх водіїв, не несучи при цьому будь-якої відповідальності. Зокрема, при зверненні постраждалих у дорожньо-транспортній події 11.06.2014 та їх родичів з метою компенсації збитків та витрат на лікування до керівника ПМП «Купава», були направлені до власника автобуса, орендованого ПМП «Купава».

«Можна зробити висновок, що Мандзій С.В., як голова постійної комісії міської ради м. Хмельницька, до функцій якої належать питання соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва, має вплив на рішення, які приймаються виконавчим комітетом Хмельницької міської ради, зокрема, на рішення з надання права на обслуговування маршрутів з перевезень пасажирів таким підприємствам як ПМП «Купава» та ТОВ «РЕМБУД-ТРАНС». Залишається невідомим, скільки ще подібних «перевізників» працюють на маршрутах міста Хмельницький і загалом по Україні, які потенційно несуть загрозу здоров’ю та життю пасажирів», – підкреслив Голова інспекції.

Наразі, Укртрансінспекція підготувала апеляцію на несправедливе рішення Хмельницького окружного адміністративного суду, який відкрито лобіює інтереси порушників.

Тим часом, у пошуках справедливості, постраждалі у дорожньо-транспортній пригоді звернулись до Президента України.

Довідка НГП. 28 серпня Хмельницький окружний адміністративний суд скасував рішення Укртрансінспекції анулювати ліцензію на перевезення пасажирів перевізнику ПМП «Купава».

Нагадаємо, що 11 червня на маршруті цього підприємства з вини водія та несправного автобуса сталась страшна дорожньо-транспортна пригода, в якій загинуло 2 людини та більше 30 отримали травми різного ступеню важкості.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Пряма корупція. Манзій очолює комісію, яка приймає позитивні рішення на користь його підприємства, до якого ще має пряме відношення Лабазюк.А Мельник , чи то в долі, и в темі?

    • Та майже всі депутати мають бізнес у всіх радах. Вони того й пішли у депутати щоб захищати свій бізнес. І ніхто їм не указ. Вони ж влада, вони ж приймають рішення і домовляються між собою. Ми ж це бачимо у верховній зраді.

  2. Дивує те,що ЗАЯРНЮК навіть не думає писати заяву на звільнення. Пенсіонерка,хабарниця,у корита 40 років,дачі,будинки,депутат від Партіі Регіонів і що? Домовилась із Стебло. Призначає іі Київ,поіхала-торбу завезла і радіє. На пенсію,на пенсію. Ганьба Владі! Ганьба Україні! Якщо вже з пенсіонеркою не справляєтесь,то про що з Вами можна говорити!?

  3. А что ты хочешь? Начались выборы! Вот “журналисты” и лепят коныки из собственных козявок. Зачем самим что-то делать, чтоб подняться? Лучше конкурентов опустить, которые хоть что-то делают.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.