На Хмельниччині будуть по-новому боротися з нелегальними перевезеннями

Влада та легальні перевізники Хмельницької області вирішили застосувати нові методи боротьби з перевізниками нелегальними.

Відповідна домовленість досягнута сьогодні на засіданні Асоціації перевізників області.

Начальник обласного управління інфраструктурі та туризму Олег Гуменний попросив перевізників активно долучатись до боротьби з нелегалами. Ті не відмовились, але заявили, що очистити область від нелегальних автобусів і маршруток можливо лише з допомогою силових структур, у тому числі податкової міліції та ДАІ.

За словами підприємців, інспектори ДАІ не завжди звертають увагу на автомобілі, котрі перевозять пасажирів на міжміських маршрутах без відповідних дозволів. Податківців перевізники звинуватили в некомпетентності співробітників і у відсутності бажання боротися з проблемою.

В результаті бурхливої дискусії було вирішено закріпити проблемні автостанції між керівниками структур, котрі мають належні владні повноваження. Крім того, буде продовжена робота за участю таємних пасажирів, а на зупинках встановлять знаки, що заборонять зупинку будь-якого транспорту крім автобусів. На 5-й автозупинці такі знаки вже встановили.

Нелегальні перевізники не просто відбирають прибутки у легальних. Вони виїжджають на регулярні маршрути, маючи лише дозволи на нерегулярні перевезення. Автівки не проходять належного технічного огляду, а водії медичного, що є небезпечним для пасажирів.

Щоб ліквідувати нелегальні перевезення, необхідно довести   їх регулярність. Це дасть можливість забирати машини на штраф майданчик. На сьогоднішній день нелегалів лише штрафують. Суми цих штрафів у порівнянні з прибутками тіньових бізнесменів зовсім незначні і не можуть вирішити проблему.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ви, ідіоти, легальні перевізники, може, краще боротися з нелегалами покращенням вашого сервісу, збільшенням кількості маршрутів, чемним ставленням до пасажирів? А то автобуси виходять на маршрути у такому стані, що повз нього страшно пройти, не те що сісти і кудись їхати. Водії хамлять пасажирам. Маршрутів настільки мало, що якби не нелегали, то довелося б у тому автобусі їхати, стоячи на одній нозі. Спочатку навчіться ставитися до людей як до людей, а не як до скота і об’єкта отримання доходу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.