Справа Червонюка: “любов” за розрахунком

Що спільного між 20-річним студентом німецького університету (м. Ройтлінген) Дмитром Червонюком та 36-річною хмельничанкою Оксаною Корчинською? Це — трирічна дитина Олена, яка має виконати функцію рятівного круга у резонансній кримінальній справі. Звичайно, що банальне оформлення батьківства Червонюком ні про що серйозне не говорить, крім підозр у використанні нечистих шляхів, що ведуть до уникнення реального покарання за летальне ДТП.

Оксана Корчинська і Дмитро Червонюк

Оксана Корчинська і Дмитро Червонюк

До автора цих рядків потрапили цікаві документи, які лише підтверджують сплановані наміри впливової сім’ї легпромівців Олега і Галини Червонюків у нанизуванні пом’якшувальних обставин для рідного підсудного сина. Після контроверсійного вироку судді Хмельницького міськрайонного суду Світлани Дручкової, яка витягнула Дмитра практично із в’язниці (10 лютого 2014 року суддя замінила чотирирічний термін позбавлення волі на іспитовий термін строком один рік — авт.), розпочалася багатоходівка напередодні апеляційного розгляду справи.

Наприкінці березня обвинувачуваний пише заяву до РАГСу про те, що хоче стати батьком трирічної Олени Володимирівни Корчинської. До цього жодного разу ніде не звучало, що у нього є малолітня дитина, яку до того ж виховує інший батько. Згодом у судовій залі Червонюк боязко пояснить: “У першому свідоцтві мене не вписали батьком дитини. Там поставили прочерк. Це пов’язано з тим, що тоді я був не у гарних стосунках зі свою дружиною”. У більшості присутніх це викликало іронічне “хі-хі”.

заява

заява2

запис

запис2

Ба більше — питання оформлення батьківства підсудним деякий період було під загрозою. Коли тривав процес підготовки пакету документів Червонюком, Апеляційний суд Хмельницької області за клопотаннями прокурора і потерпілої сторони розглядав зміни запобіжного заходу обвинуваченому Дмитру Червонюку із особистого зобов’язання на тримання під вартою. Щоб виграти час і недоведена справа була у капелюсі, підсудний привселюдно визнав себе винним у скоєному смертельному ДТП. Досі Червонюк визнавав свою причетність лише частково. Такими діями він уник повторного потрапляння у СІЗО.

Вся історія зі справою Червонюка зводиться до пошуку лояльних свідків, експертів та ЗМІ. А окремі з них “відпрацьовують” просто разюче. Як це було у випадку із вигнанцем із хмельницької Самооборони Анатолієм Кравцем (“Сьогодні на дорогах багато кого збивають — на “Жигулях”, простих іномарках… Але проблема Червонюків у тому, що вони успішні підприємці і це все було роздуто некрасиво, що син (Дмитро) якийсь “мажор”… Ми закликаємо всіх заспокоїтися, нехай судді розберуться”, — сказав на камери місцевого TV7+) або експертом Оленою Болотовою, яка вивела чудернацьку формулу алкоголю: “Деякі продукти викликають процеси бродіння і деякі захворювання, і деякі фізіологічні стани… А також продукти харчування — кисломолочні продукти, квас, хлібобулочні продукти, виноградний сік. Багато таких продуктів”. Довершила цей ланцюжок та сама суддя Світлана Дручкова, яка у вироку умудрилася із загиблого пішохода Олега Крушельницького зробити чи не найбільшого винуватця ДТП. Не треба мати багато клепки, щоб на небіжчика повісити всіх собак…

Віталій Тараненко.

Теги: , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. А це не той Дмитро, що охриплим від несамовитого крику голосом “люстрував” чиновників у кабінеті безпорадного Пруса??????

 2. Люди, Корчинська це ж бухгалтер Червонюка

 3. Лишіть вже того Червонюка у спокої. Родина боронить свого хоча і непутьового сина. Заплатили потерпілим сповна і ще заплатять. Є суд Божий і все розтавить на свої місця. А люди хочуть ще крові. Хіба її мало зараз?

 4. вбивці не винні, покійники – всьому вина. все продається і купується. таке враження, що справедливості не було, нема і не буде… може, Феміді не зав’язано очі, а виколото???

 5. Лише людина, яка не має гріхів може обвинувачувати іншу людину. В цій справаі винні обоє і покійний і Червонюк.А паскудні люди здатні розчавити іншу людину за її дії, вчинки. Лінчувати спалити… Хліба і видовищ. народу скотському…

  • “МОНАШЕ”- червонюк,ти думаєш,якщо ти в Головченцях сидиш в комплексі та по вечорах ходиш в МОНАСТИР,
   то заслуговуєш на нік МОНАХ?
   ти б краще взяв собі нік антихрист!!!

 6. Молюся і за тебе, Ростиславе, підарасе, і хай буде щастя тобі, і дай Бог розуму тобі.

  • Не гоже святой отец сквернословить словами полового значения ,иже прелюбодею уподобаемому ,ибо сказано в писании ,всяк кто пидерастами других считает зловредно юродствуя ,уподобается оным .Яко пых поумерь уньць монаший .Вона как.

  • Не гоже святой отец сквернословить словами полового значения ,иже прелюбодею уподобаемому ,ибо сказано в писании ,всяк кто пидерастами других считает зловредно юродствуя ,уподобается оным .Яко пых поумерь уньць монаший .Вона как.

 7. А є ще грязна білизна?

 8. хоча це все було уже давно, справа набула резонаснау завдяки писакам-шавкам-журналістам. Задайтесь питанням, хто з дісно реальних та успішних журналістів писав про цю справу? – ніхто! тут вже про журналістську мораль (я вже не кажу про розслідування, яке роблять нормальні журналісти) мова навіть і не йде. Більше бруду – більше резонансу! І так з звичайного селюка – виходить журналіст!!!! а ви тут лише рейтинг йому підіймаєте! піздуй, дорогенький на схід, – пиши про біду, яка зараз тривожить всю нашу країну, а не робиш собі тут журналістське ім”я на фоні резонансної та припавшої пилом справи!

  • Ти про що говориш ДУРА??!!!
   Резонасна справа тому,що справу червонюка хотіли замяти та фальсифікували посадові “ЛЮДИ” такі як:
   екх-начальн. Хмельн.УМВС – Шутяк та його підлеглі;
   МЕДИЦИНА на чолі голов.лік.обласної
   лікарні – Флаксемберга;
   міська прокуратура на чолі – Мартинюка;
   МІСЬКРАЙОННИЙ СУД – Дручкова!!!!
   ГАНЬБА!!! таким посадовцям-взяточникам,
   ГНАТИ ЇХ В ШИЮ від ВЛАДИ.

   А ЖУРНАЛІСТАМИ,які вели своє журналіське розслідування, ми можемо гордитися, що у нас на Хмельниччині є такі ПРОФЕСІОНАЛИ.

   тобі ж рекомендую навчитися ГРАМОТИ!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.