На хмельницькому Майдані з’явилися шини – ФОТО, ВІДЕО

На хмельницькому Майдані біля облдержадміністрації вивантажили 27 автомобільних шин.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Ініціатором виступила громадська організація “Автомайдан Хмельниччини”.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як пояснила голова цієї ГО Вікторія Середюк, цими діями активісти закликають обласну владу до звіту перед громадою за виконану роботу. Каже, що шини лежатимуть на площі до ста днів Леоніда Пруса на посаді голови Хмельницької ОДА.

Крім цього, обурення в автомайданівців викликав проведений тендер облдержадміністрацією на на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом. Вартість угоди становить 160 тисяч гривень, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

“За ці кошти (160 тисяч гривень – НГП) можна купити тепловізори для армії”, – зауважила Середюк.

Її колега, громадський активіст Денис Цапенко заявив про готовність передати у службове розпорядження для Пруса свою автівку представницького класу.

Губернатор відповів, що відмовитися від цих коштів не можливо, оскільки це зупинить виїзні прийоми громадян керівництвом області.

До того ж Прус пообіцяв 24 січня, коли виповниться 100 днів, публічно відрапортувати про виконану роботу.

Для довідки. Попередники Пруса протягом 2012-2013 років виїздили 1,42 млн. грн на службовому транспорті.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 38

  1. Дійте придурки в межах закону,який би він не був. Розплодилися,як блохи-самооборона,правий сектор,рада майдану,різні люстраційні комітети. Гнати всіх в шию,буде закон,тоді буде конструктив. Перед ким виправдовуємось? За всіх звільнених керівників свобода отримує гроші. Тоді вони і рвуть жопи. Крім судової люстраціі ніякого закону ще немає. Повинна бути взаємодія з громадськими організаціями.

  2. Рада майдану нічого не зробила.цей орган не дієвий. Всі рвуться до влади. Рада майдану ціпні пси,в зв’язці зі стеблом, прусом і гончаром. Всі керують,а працювати коли? Повиганяли вже половину людей,на їхні місця нікого не призначають. Немає людей,або вказівки виконують. Бардак повний. Знущаються над людьми. Точно,гроші мають за кожного. Всі продажні. На майдані були одиниці,а тепер сотні. Всі хотять,але не всі можуть. Кого знаєте з керівників у кого дохера всього? Вони вже пішли.

  3. ТЕ, ЩО СЛАВНОЗВІСНІ генерали З ПЕРШОГО ДНЯ МАЙДАНУ…ПО СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ….ВИТРАЧАЮТЬ ШАЛЕНІ ГРОШІ НА ВІТЕР !!!!!!! В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ Є ТАКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК . ТАК ОТ З ПЕРШИХ ДНІВ, КОЛИ ГОРІВ МАЙДАН… ВОНИ П О С П І Х О М БУДУВАЛИ ТА ВИТРАЧАЛИ ГРОШІ НА НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ ТАК ЗВАНІ АЛЕЇ СЛАВИ. ПРО ЦЕ ГОВОРИТЬ ВЖЕ УСЕ МІСТО.НА ТЕРИТОРІЇ АКАДЕМІЇ ЗА ОСТАННІ 5 МІСЯЦІВ ПОБУДУВАЛИ ( ПОСПІХОМ) 3 ( ТРИ) АЛЕЇ СЛАВИ ЯКІ БУДУВАЛИСЬ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВІДМИВАННЯ КОШТІВ, ТОМУ ЩО ТА БУТАФОРІЯ !!!! НІКОМУ КРІМ ГЕНЕРАЛІВ НЕ ПОТРІБНА . Хлопцям , які там служать , соромно за це….КРІМ ТОГО, КОЛИ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЛЮДИ НА Хмельницькому МАЙДАНІ ЗБИРАЛИ будь -які КОШТИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАКУПИТИ М А К А Р О Н И та ПЕРЕДАТИ ПРИКОРДОННИКАМ Ї Ж У, О Д Я Г, ГЕНЕРАЛИ НЕГАЙНО РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО ТРЕТЬОЇ АЛЕЇ СЛАВИ, НА ЯКУ СЬОГОДНІ як говорять вже ЗАТРАЧЕНО декілька сотен грн. По телевізору лунає прохання РЕКТОРА академії про матеріальну допомогу !!!! А будівництво йде і зараз ! Відкрито на очах у всіх… Люди в місті вже плюються…..бо бачать цей позор проїзджаючи біля училища. Вони будують так звані алеї слави поспіхом для того щоб відмити кошти. ГАНЬБА !!!! В Хмельницький приїзджала ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО. Всі думали що вона зупинить цей позор!!!! АЛЕ НІЧОГО .перерізала червону стрічечку ..далі будують. ЛЮДИ В Хмельницькому плюються …але ніхто нічого не каже, бо НІКОМУ !!!! ВСІ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД ЩО НЕ БАЧАТЬ ТА НЕЧУЮТЬ. ПРИКОРДОННИКИ на КОРДОНІ СПЛЯТЬ НА ЗЕМЛІ, НЕ МАЮТЬ БРОНИЖИЛЕТІВ, А В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АКАДЕМІЇ – ГЕНЕРАЛИ яких там розплідник…. щодня займаються Бог зна чим, ПРИКРИВАЮЧИСЬ як не випуском так героїчними вчинками молодих хлопців на кордоні.ВІДМИВАЮТЬ ТА ВИТРАЧАЮТЬ КОШТИ НА мармурове КАМІННЯ та ПЛИТКУ ЯКІ ВСІХ ЖАХАЮТЬ та НЕ НЕСУТЬ ніякого сенсу…. БРИДКО НА ЦЕ ДИВИТИСЬ !!!!!! тому ВВАЖАЮ…ЦЕ…..http://ua.interfax.com.ua/news/general/208288.html СПРАВЕДЛИВИМ

    МРІЮ ПРО ТЕ, щоб активісти майдану в місті Хмельницькому закидали Національну академію прикордонних військ коктелями Молотова , РАЗОМ З ЇЇ ГЕНЕРАЛІТЕТОМ …в обличчі генерала РАЙКО, генерала Калюжного, та багатьох інших, яким начхати на Бога , на чорта, та на самих людей !!! Вони ПРОДОВЖУЮТЬ БУДІВНИЦТВО вже котрої Алеї слави , ВЕЗУТЬ КАМІННЯ на ЦІЛКОМ БУТАФОРНІ пам’ятники… ЗАМИЛЮЮТЬ ЛЮДЯМ ОЧІ….та продовжують БРЕХАТИ.. .що все в них та на кордоні в повному порядку. Сіють квіточки, кладуть новеньки бардюрчики, та напевне ВВАЖАЮТЬ ЛЮДЕЙ ЗА ДУРНІВ, бо самі СПАСАЮТЬ СВОЇ ШКУРИ ….

  4. Дауни-майдауни вже обісрали всю Україну

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.