Депутати будуть обирати редактора “Подільских вістей” таємно

Депутати Хмельницької обласної ради 18 червня на черговій сесії бужуть обирати редактора “Подільских вістей” таємним голосуванням.

Так вирішила постійна комісія з питань охорони здоров’я, праці та соціального страхування на своєму засіданні.

За те, аби подальше голосування, що буде відбуватись на сесії обласної ради пройшло таємно, проголосувало 10 членів комісії, троє були проти.

“Сесія обласної ради буде транслюватись на Майдані назележності, можливо, буде прямий ефір по обласному телебаченню. Якщо ми зараз у всіх наших зверненнях акцентуємо увагу на тому, що наша робота має бути чесною, прозорою, демократичною та відкритою – навіщо нам ховатись за анонімними голосуваннями? Чого ми боїмося?”, – ставив риторичні запитання до депутатів перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський.

Нагадаємо, що крісло редактора “ПВ” де-факто вакантне. Йосипа Ядуху звільнено розпорядженням голови ради Івана Гончара. Іншим розпорядженням на посаду тимчасово виконувача обов’язків редактора призначено Петра Лічмана.

На редакторство комунального ЗМІ претендують двоє осіб: депутат від “Батьківщини” і редактор медіа-корпорації “Є” Тетяна Колісніченко і вищезгаданий Петро Лічман.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 36

 1. читаю і думаю, навіщо тій Колісніченко пхатись на ц посаду, якщо весь колектив проти. Ніякої самоповаги.

  • дорогой товаріщь, ти не думай. ти он навіть умне красіве імя собі придумать не можеш, всьо яка-то банальщина. куди тобі про серйозні речі размишлять?
   спи спокойно. бочку тобі на голову, і шину под костлявий зад. єслі шо – автомайдан тобі поможе, у нього шин багато лишніх.

 2. А що – власником газети є лічман і ще 50 престарілих прости-
  туток і алкоголіків? Усім же відомо про те, що газета належить
  територіальній громаді краю.

  • це часом не пані колісніченко чи її прихильниці так активно тут відписують! Ой жах, шо то буде із нашою країною, якщо таке нещастя рветься у крісло редактора…

 3. всі із подільських вістей мають піти із честю. нова людина для подільских вістей це порятунок для газети

  • Так, це найкращий вихід – гідно піти, а не гризтися і ганьбитися, виносячи бруд із хати. Йдіть на пенсію, ви своє відпрацювали. Як? То вже інше запитання, але головне – красиво піти, без піни у рота, образ та пліток.

  • це точно. аби та газета перетворилася справді на газету, а не на радянське поділля, яким вона була і залишається дотепер

 4. Нормальна битва за рупор перед виборами.Оставити Петра Воропая, остальних з пляжу.

 5. вже гладун дотирився із всіма нардупами за пасаду пані Шизофренічки колісніченко, яка шкіреться як тупа мавна на засідання, куди ти прешся хвойда гладунська! не ганьбися! жах та ганьба!!!!!!!!!!! гладуняка люструвати- каструвати, на палю!
  а всі нікчемні коментарі і пиши Мимра колісніченко!

  • ти, обмилок, траханий-перетраханий усім, що носить штани. Закрий пельку і не смерди. Знаємо твій сучий стиль.

 6. Старі проститутки. Слободянюк продажна,поморщена криса . Лариска алкоголічка,страхопудала. Йдіть геть,шукайте собі роботу на базарі. Вам всі платили і плотять,а ви єрунду пишете. Переформатування. От і все.

  • Ну, Слободянюк чіпати не треба. Вона одна по-справжньому працює в цій смердючій клоаці під назвою подільські вісті. А стосовно зовнішності – ти давно в дзеркало дивилося? Посмотрі і вздрогні.

  • шандебура, це ти написала? Заздриш Тетяні Слободянюк? Соромно. Ти її пальця не варта. Кім того – проститутка – це якраз про тебе.

 7. Обласній газеті ПВ та її працівникам дають різні оцінки. цього я робити не стану, висловлю лише пораду: порівняйте її, хто має змогу, з тернопільською обласною газетою “Вільне життя”, а, можливо й з іншим подібним виданням, і одразу ж скажете, що ПВ і їх творці дійшли до краю безодні. І якщо обласна рада задовільнить їх вимогу, то вони нестримно продовжать свій рух уперед

 8. Та нехай би вже йшли. Але доки дійдуть до тієї безодні, знову з казни гроші викачуватимуть – Лічману на чергову квартиру…

  • а в нього скільки квартир? він взагалі хто там такий? редактором вроді Ядуха був. пояснть хтось чому стільки уваги саме лічману, якісь шанебурі і слободянюк?

   • Після того, як зняли Ядуху, Лічман став керувати газетою. Шандебура – користується усіма благами, оскільки є підстилкою Лічмана. Тетяна Слободянюк – єдина робоча конячка у цьому кублі, яка тягне на собі всю газету.

   • Щодо квартир, то за словами Петра Лічман у нього їх дві – і він сам зізнався, що отримав їх у Подільських вістях. За іншими, більш достовірними даними, квартир у нього 5 (дітям від трьох дружин теж треба допомоги). Всі їх він отримав у Вістях.

 9. ГУРТОМ – І НА ПЕНСІЮ!

 10. Він еврей. А три жінки в нього не одночасно. З Вірою – красунею (тоді ми всі дивувалися, як вона за нього пішла) розвівся. Взяв жидівку Ларису Світловську. А зараз вже третя… і знову жидівка. Ну і Шандебура-красуня – воєнно-полєвая жена))))))))))))))))

  • а, ну зрозуміло. а третя його дружина хто?

  • якщо вам вірити, то колективчик в редакції ще той) по кілька супруг, воєнно-польові жінки, дітей без ліку. І всі забезпечені житлом, не голодні. Ну, то такому колективу звичайно ніхто чужий не потрібен. Особливо якщо зарплати у них такі як писали колись на цьому сайті – по 10-15 тисяч. Але судячи з коментарів є там і невдоволені.

   • там не всі такі. Знаю особисто Кірик, Гороховську, Зварича, Волкову. це порядні люди, виховані, чемні. Воробей пише круто, тільки мало. Але на жаль останнім часом про всю редакцію судять по виходках кількох людей – Гнатишки, Лічмана. Якби в редакції були всі такі алкоголіки і проститутки як тут пишуть то давно й газети не було б. Інша справа що порядним людям важко протистояти зухвалому хамству. Порядних людей в редакції більше, але вони дезінформовані що відбувається, налякані міфічними звільненнями, захопленням приміщень редакції, які все ніяк ніхто не захопить, і стали заручниками нездорових амбіцій кількох людей. Мені щиро жаль колектив редакції. Бо коли вони побачать наслідки того, що з ними роблять кілька амбітних крикунів, то може бути пізно і видання може бути втрачене як таке. Обласній раді після всіх конфліктів цілком може прийти в голову заснувати нову газету ПВ, а нині існуюче комунальне підприємство Подільські вісті тупо ліквідувати як таке, що перестало підпорядковуватися одному із засновників.

    • Вірно, там багато нормальних і розумних людей (Ви ще Тетяну Слободянюк забули назвати), які бачать, то там твориться. Але що вони можуть вдіяти проти хамства Лічмана і його підстилки Шандебури((((((((((((((((((.

   • Невдоволені – це ті, кого не пускають до корита. Але, судячи з люті, з якою ця біомаса виборює “свободу”, без доступу до корита там одиниці.

  • а що стосується Тетяни Колесниченко, то даремно тут її брудом поливають. Вона хороший редактор, толерантний і витриманий наставник, має свій особливий цікавий досвід в журналістиці. І така свіжа кров Подільським вістям не зашкодила б. Тетяна хороша людина і в сухому залишку моглаб прислужитися аби газета стала ще кращою. Єдина помилка, яку вона зробила, то це те, що про свої наміри говорила не тій здоровій частині колективу, яка б хотіла й далі фахово працювати на користь читачів, а на якихось інших зібраннях – депутатських комісіях, раді майдану. От і не почули люди один одного як слід, не зрозуміли. Ганебність ситуації в тім, що таке відбувається між журналістами – четвертою владою, до якої прості люди йдуть тоді, коли розчарувалися знайти допомогу у влади, беззахисні перед правоохоронцями, просять порад у скрутних життєвих ситуаціях. Ну і як після того, що журналісти між собою розібратися не можуть, довіряти їм надалі? ось що сумно….

 11. Що за стадо пише, стадо Колісніченко ??? безсоромне стадо… ницість та тупість вже відпочивають. одна та сама людина пише….. Кобло таке допускати до газети не дай БОГ! ой біда біда…

 12. “безсоромне стадо… ницість та тупість … кобло…” Як Вам не соромно, Олено, працюєте у Вістях і так називаєте колектив газети. Ой біда біда…

  • Цілком підтримую Світлану і хочу додати, що вислів Олени є стопроцентною ]]самокритикою та повноцінною характеристикою того, за її словами ,”кобла”, у якому вона перебуває, хоч невідомо, що то таке. Щодо неї та її накручувальників, то я б у надуманому нею слові літеру “к” замінив би літерою “ш”

 13. Невдоволені – це ті, кого не пускають до корита. Але, судячи з люті, з якою ця біомаса виборює “свободу”, без доступу до корита там одиниці.

 14. Шановні журналісти газети “Подільські вісті”. Одне запитання до вас: Чому ви так боїтеся Тетяни Колісниченко? Ви ж її зовсім не знаєте. Чи є на те вагома причина (боїтеся, що вас, нарешті, примусять нормально працювати, а не зі скрипом видавати на гора по статейці в місяць; або ж вас хтось добряче накрутив. Сподіваюся, що причина в останньому. Хто саме накрутив, ясно навіть тому, хто не працює у вашому колективі.

 15. Гладуняк приходив до Наталки знімалки (“сильний журналіст” в лапках), такий прихід дав свій результат- позашлюбне дитиньча, і незабув обминути Калісніченко….. тіки тут нічого не вийшло….. ото просуває таких шльондр потіпаханих!
  Сиділо одне з один і не пхалося нещастя картаве та тупе… Журналісти мені тут знайшлися!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.