Депутат Катеринчук звинуватив “Свободу” у дестабілізації соціально-економічної ситуації в області

У своєму виступі на 24 сесії 6 скликання обласної ради депутат Микола Катеринчук звинуватив політичну партію “Свобода” у дестабілізації соціально-економічної ситуації на Хмельниччині. Зокрема, він вимагав пояснення, чому дана політична сила пікетувала Понінківську картонно-паперову фабрику. Крім того, депутат вважає, що за підпал УСБУ несуть особисту відповідальність голова облради Іван Гончар та перший заступник голови ОДА Олександр Симчишин.

Виступ Катеринчука отримав гостру критику зі сторони представників “Батьківщини” та “Свободи”, які у відповідь звинуватили його у підмінні понять та перекручуванні фактів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 50

 1. Молодець! Нарешті хтось правду їм сказав! Свобода загралася. Замість – працювати над економічними питаннями , займаються розподілів портфелів і посад. Ганьба!

  • На Симчишина пішли нападки від регіоналів і команди Ядухи, бо наводить порядок. А економічний розвиток подивіться – 4 місце в країні, при Ядусі ніколи не було вище 10.

   • Точно. І при ньому, принаймні, підняли вартість приміських перевезень, а пенсіонерів та пільговиків копнями під зад викидають з автобусів. Значні досягнення цього пана. Перевізники за ним хвостиком бігають.
    А економічний розвиток – ви б поцікавилися підрахунками. спеціалісти знають. що розрахунки на цей період беруться за І квартал, оскільки статистика ведеться поквартально. А де в цей час був Симчишин? Правильно, в ж..пі

    • плату за проїзд підняли 14 квітня. Прус. А де в цей час був Симчишин? На майдані.
     так що і тут регіонали брешуть. Це робота така брехати.

     • У квітні Симчишин був на майдані? Ну це вже загнули. в квітні його призначили…
      ТОбто якщо економічне зростання то Симчишин, а підняття плати за проїзд Прус. гарна у Свободи логіка. Там, де добре відповідаю за свої дії, а де не дуже, то хтось інший

    • Анонімний, не змішуйте грішне з праведним. Ви ж знаєте, що подорожчав долар через діяльность Януковича, а це вплинуло на ціна на топливо. Навіщо ви брешете? Щоби Симчишина прибрати? Нехай хлопчина працює. А КАТЕРИНЧУКУ – гріш ціна у базарний день. Де сильна Україна, під чиїми праворами він увійшов в облраду?

  • чого стільки уваги до цього питання. ну сказав там щось регіонал і зам. Ядухи, старий номенклатурщик.
   він що мав Симчишина хвалити? точно не мав. бо всі регіонали, хабарники і корупціонери його ненавидять лютою ненавистю. він не дає їм красти в людей.
   Симчишин має розцінювати його слова як копмлімент і заслугу.
   не звертайте увагу – це агонія. працюйте, робіть роботу, помагайте людям, ви це вмієте і можете.
   караван йде, а собаки гавкають

  • Свобода це вже вчорашній день!

 2. прийшла нова влада, а працює ще гірше старої. нічого кращого не відбулося. Свобода здатна лише на агресію і приниження. Там патріотизмом і не пахне. Удар на Хмельниччині нагадує загнаного в куток рингу боксера. який і відбиватися не може…
  Є така приказка – заблудився в трьох березах, більше двох ніколи не бачив… це про нинішіх.
  Треба міняти… Катеринчуку – респект!

 3. Коментарі тут пишуть, мабуть, члени диванної сотні, які чайок попивали, коли свободівці під кулі йшли!

 4. Катеренчук наїхав на Симчишина, бо боїться за свої маршрути на ринку перевезень.
  Був замом Ядухи і обдирав перевізників до нитки. Симчишин за місяць навів більше порядку в перевезеннях чим Катеренчук за 2 роки.

  • ніх..я він не навів порядку. навпаки суцільний безладу. Дофіга нелегалів розвелося

 5. комсомолець, комуніст, тігіпківець, регіонал, зам Ядуха і соратник Януковича (Віті Золотого батона) образився на роботу Симчишина, йому не подобається Свобода, яка з людьми пікетує і захищає людей. Це означає, що Симчишин все робить правильно, а Свобода молодці. працівники адміністрації кажуть, що Симчишин працює і керує всім.

  • Не знаю випадків захисту людей, а тим більше допомоги людям від Свободи. Тільки слова…
   Короче, тріпаються вони добре, а робити нічого не вміють
   Симчишин рветься у верховну раду, тому займається демагогією. Нічого поки не зробив.

  • Симчишин корчить із себе ковбоя-героя, який тільки й вміє, що базікати

 6. люди все бачать і знають. Нас дурити не треба, після майдану ми вже інші і можемо розрізнити де зерно, а де полова. треба підтримувати молодь, яка працює. Симчишин молодець і має майбутнє. Люди підтримують і будуть підтримувати. Треба більше молоді до влади, подивіться скільки у нас толкових молодих людей. Їх треба обирати, призначати.

  • Точно що бачать…свобода любими способами хочить як найшвидше розпихати своїх по владних кабінетах…і чим більше хапнути, бо довіри до них немає що нам показали 1.5% підтримки їхнього кандедата…А симчишин вчитель історії, навіть не економічної дисц як він щось доброго може зробити для краю!Хіба розікрасти історичні пам`ятки.

 7. Хто взагалі додумався поставити цього Семчишина першим заступником? Ні досвіду, ні знань, ні бажання працювати. Його максимальний рівень – завуч школи. Ой чую “напрацює” нова влада до нового майдану………..

  • гидкі коментарі і видно, що штабні пишуть. в мене є питання? от звідки ви знаєте які бажання Симчишина? чи знання? екзамени приймали? рівень IQ визначали?
   а досвід, досвід був в Януковича.

   • P.K., піди з ним поговори, і побачиш яка це розумна людина.

    • Говорити ще не значить, що людина може щось зробити толкове. Славу Богу, в нас багато гарно говорить, коли сідають у крісло забувають, що наобіцяли…
     Починають крутити світом…
     Зараз Свобода займається піаром і розбудовою Фруктового раю…

   • Книжки читати не значить мати досвід в економіці. А до речі, він відповідає за це…

 8. Бачу, дискусія не на жарт! Хлопці, та я впевнений,що пишуть тут ті, хто або посаду хотів, а не отримав, або риги, які марять за владою!
  Дайте людям попрацювати рік-два, а тоді висновки робіть! Абсолютно некоректно робити висновки через 2 місяці роботи Симчишина.

  • коректно, коректно, висновки ми вже бачимо. він за місяць зробив більше ніж дехто за роки. в області вперше серйозно почали боротися з нелегалами на дорогах, конкурси чесні і прозорі, ніяких хабарів чи відстьогувати не треба.

   • Симчишин – це перша людина яка почала реальну боротьбу з нелегалами і наводить порядок в транспорті. Я вже 12 років на маршрутах працюю і знаю, що кажу.
    Микола того і псіхує, бо він бардак розвів, але розвів, що мати свою вигоду, разом з Гуральом, Вербановським і Тарасюком (всі з Партії регіоналів). Це всі перевізники знають.
    Будете трогати Симчишина – побачите, що таке сила перевізників.

   • так чого ж перевізники вимагають збільшення плати за проїзд та не беруть пільговиків. Відкатів ж нема. раніше казали, що це через відкати вони в збитках, а тепер якшо все добре, чому такі вимоги. Симчишин думає за бізнес, а на людей простих йому начхати…
    тут собака зарита, бо симчишин хоче у ВР, тому буде хтось йому згодов відстьогувати на кампанію. А простих людей, як не чують в місті так і не чують в області… Забву він з ким стояв не майдані, а може вже й тоді підприємці мали не меті не краще життя, а лиш би не відстьогувати та й піднімати ціни. Ось справжня мета тієї революції виходить. Якщо країна в скруті, то тре накласти мараторій на підвищення цін, оскільки соцвиплати зменшуються або залишаються на місці. А зась, бо підприємці в прибутках втрачають і не думають про своїх співвітчизників, бо їм добре, що симчишин під їх дудку танцює…

    • Раніше за все вимагали відкат. За дозвіл, ліцензію, хороший маршрут, відшкодування за пільгові перевезення.
     Зараз відкатів і хабарів нема. Симчишин почав боротися з нелегалами. Це все правда. Не знаю як буде далі, але зараз все чисто і чесно.

   • авжеж, все чисто і прозоро. але тільки крупні перевізники з великими можливостями були на конкурсі та перемогли. А проста людина, з одним транспортом, яка хоче заробити на кусок хліба, чи програє, або на “пістний” маршрут сідає. Тому і йдуть на нелегальні перевезення. але великі власники парків автобусів скидаються і платять за боротьбу з нелегалами.

  • Саша ти і є Симчишин,То скажи :не чіпайте мене 100 днів.Але де робота? СВЯТО, де???

 9. Правда очі колить! Свобода ідіоти,якщо є один нормальний,то це добре. Їх так навчили,тільки гавкати. Малолєтки без освіти. Симчишин на майдан заставляв ходити своїх студентів,де викладав історію. Хлопцям платили,про це знають всі. СБУ на совісті свободи,і мертві люди теж. Нехай відшкодовують своєю зарплатою-тисяч 15. Гончар і Сашко! Скиньтеся на армію!!! І йдіть своєю дорогою,тупоголові. Прочитати не вміють. От компашка зібралася,один краще другого.

 10. Молодець! Хоч один непобоявся! Браво! Свобода-це скоти! І добре,що люди в усіх регіонах зрозуміли,що за вас непотребів голосувати немає сенсу. Свобода дуже погано себе зарекомендувала. Бандитське, тупе зборисько. Ваш час пройшов . Ви в жопі! Так вам і треба. Вас ненавидить суспільство! Пожинайте плоди уроди!

 11. Саня і Світло це одна істота.
  в чому молодець, в тому каже, що молодці бо вбили 2 людей?
  чи в тому що будучи заступником улюбленця публіки Ядухи курував транспорт і має нелегальні маршрути, краде з бюджету?

  молодець бо пропихає на посаду свого друга з Партії регіонів Гуменного, який був начальник за Ядухи і знищував перевізників?

  якщо так, то значить молодець.
  Повернути регіоналів до влади, всіх попередніх, і Януковича вернути, хай накопить ще на 1 золотого батона, а ви і дальше пишіть коментарі.
  не хочете правди, пишіть брехню

  • Гарантій нема, що хтось інший не копить на батон. Ми бачимо за діями нашого уряду та коаліції…

 12. чого стільки уваги до цього питання. ну сказав там щось регіонал і зам. Ядухи, старий номенклатурщик.
  він що мав Симчишина хвалити? точно не мав. бо всі регіонали, хабарники і корупціонери його ненавидять лютою ненавистю. він не дає їм красти в людей.
  Симчишин має розцінювати його слова як копмлімент і заслугу.
  не звертайте увагу – це агонія. працюйте, робіть роботу, помагайте людям, ви це вмієте і можете.
  караван йде, а собаки гавкають

 13. Свобода дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в Україні. За три місяці хунта майдаунів довела країну до громадянської війни. Гнати отих свиней-нациків до львова і нехай там хероять великі “патріоти”.

 14. У свободі нема людей, який мають досвід на державнй службі. Для того, щоб робити реформи потрібно хоча б знати цю систему. Вони ставлять за партійною приналежністю – це помилка. Свого часу так були розвалені МВС та армія, коли призначалися люди цивільні. Зараз в нас в області так саме, ставлять сторожів та інших рядових працівнкиів комерційних структур, які не знають державної роботи. Якщо ти не свободівець, то на тебе не дивляться. Не можна так робити, у нас багато розумної молоді, яка не тільки говорить, а має досвід і знає, де що змінити, але їх відштовхують, бо вони чужі…
  так, що свобода змніть трохи свою політику
  Правда Гончар деяких регіоналів у себе керівниками струткурних підрозділів залишив. Може й правильно. Тільки чомусь народ до нього не ходить, а Прусу не можна поставити тих, кого вважає гідним посади. Не тре дотримуватися подвійних стандартів, шановшн товариство. Якщо всіх – то всіх.

 15. таке враження, що коментатори більше знають за самого Симчишина, куди він хоче, чого бажає, що їсть і пє.
  схаменіться, подивіться навколо, йде війна, все в розрусі і такі молоді хлопці як Симчишинпішли чистити авгієві конюшні і наводити порядок. і наведе.

 16. одна із депутатів облради -сказала Катеринчуку- Ви найбільший корупціонер в цій залі
  чому цього не показуєте

 17. Завжди владою не задоволені. Та,що сьогодні в кріслах-без досвіду,без розуміння,і без команди . Стільки вільних місць. Чому не призначають начальника економіки,начальника і заступника інфраструктури,список можна продовжити. Тому,що без вищих освіт,люди,які далекі від державної служби. А ще, в ода дуже маленькі зарплати. От і вся причина. Де ви патріоти Хмельницької області? Стебло-не дура,пішла керівником апарату-15.000 тисяч гривень. А чого не пішла на управління,де 3.000. Відчуваєте різницю? Їй ще вчитися і вчитися всьому,а воно керувати хоче.

 18. А КАТЕРИНЧУК що зробив на користь держави???
  ЧМО, таке ж як Симоненко Петро ,від КПУ в Верховній раді ,
  ПЕРЕКРУЧУЄ ТА ЗВАЛЮЄ усі негаразди на ВО “Свободу”.
  Потрібно ще розібратися чим “ДИШЕ” цей дитатутатішка???
  (Симоненко також розповідав,що на донеччині
  мирні демонстранти).

  • Свобада нехай за себе відповідає а Семоненко за себе. В Хмельницькомусвобода рулить і хреново рулить. Хотіли влади, робили революцію, розпалили агресію та громадянську ворожнечу то нехай тепер вирулюють. Вони шо думали шо управляти державою це то саме шо з прапорцями по майдані бігати. Свобода колись критикувала владу, блокувала приміщення а тепер отримала те саме. Шо посієш то пожнеш. Нехай керують краще, вони ж обіцяли, піз.діти не мішки носити.

   • а хто Cвободу критикує? Регіонали? заступник Ядухи і злодій Катеренчук? Комуністи? Да, але не критикують, а внаглу оббріхують. Бо бояться, це видно навіть з відео. Як їм заважає Симчишин.

    з питання “рулить”. хоч всі і говорять, що реальний керівник не Прус, а Симчишин і все робить останній, Прус не впливає на ситуацію, наведу вони трохи показників.
    Голова ОДА – ударівець Прус, 2 з 3 заступників губернатора – ударівці і регіонали. Начальники управлінь – ті які є, або регіонали, або ударівці. Свобода має одного заступника на всю адміністрацію.
    Голова обласної ради – свободівець Гончар, заступники 2 з Батьківщини. з 104 депутатів 4 з Свободи. Більшість – регіонали. Інші органи як правоохороні, контрольні – або Удар, або Батьківщина. або регіонали.

    Якби Свобода рулила був би порядок повний.

    • Цим людям,які взяли на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ аби спасти нашу ДЕРЖАВУ, потрібно дякувати та допомогати, а НЕ звалювати на них усі негаразди.
     Адже після януковича та його команди у спадок залишилися лише РУЇНИ.

    • Так ви ж “кааліція”, разом на броньовику стояли як “ленін великий”, революцію робили яка принесла громадянську ворожнечу та кровопролиття в Україні, обіцяли що ви одна команда чесних і досвічених патріотів держави. Чого ж тепер ділитесь та киваєте як іван на петра а петро на івана. Працюйте, несіть відповідальність. Успіхів вам.

 19. Свобода отмирающий фактор. Люди увидели,подумали-не дай Бог!!! Хуже уже нет никого. Старались гнобить,орать,пугать и гавкать-получите!!! Нужно думать стратегически. В свободе много безграмотних людей, они как кролики… Учи,не учи-глаза у всех бубликом,пасть черная,речь тупая. Спасибо люди за разум. Вместе-сможем!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.