Колектив редакції “ПВ” попередив депутатів обради, що не допустить до редкрісла “чужу”

Колектив редакції газети “Подільські вісті” напередодні голосування депутатів Хмельницької облради за призначення редактора опублікував статтю, в якій наголосив, що несприйме сторонню людину на цю посаду.

Публікація вийшла 17 червня у газеті “Подільські вісті”.

“Оборудка, відповідальність за яку Іван Гладуняк (керівник фракції “Батьківщина” в облраді – НГП) та іже з ним хочуть перекласти на депутатів, безперспективна апріорі. Якщо йому якимось дивним чином, з допомогою кулуарних і підкилимних домовленостей таки вдасться нав’язати “Подільським вістям” кандидатуру Тетяни Колісніченко, то колектив редакції на загальних зборах негайно висловить їй недовіру”, – зазначається у друкованому матеріалі.

У комунальній газеті обіцяють шукати правду у судах, у тому числі міжнародних.

“Цілком можемо із таким питанням (усунення Колісніченко з редакторства – НГП) дійти і до міжнародних судів. Як оцінять у Європі спроби влади тиснути на редакцію, очевидно і незрячому”, – резюмує колектив “ПВ”.

Як писав НГП,  кандидатуру Тетяни Колісніченко підтримують голови обласної ради і облдержадміністрації, котрі є співзасновниками “Подільських вістей”.

Нагадаємо, що крісло редактора “ПВ” де-факто вакантне. Йосипа Ядуху звільнено розпорядженням голови ради Івана Гончара. Іншим розпорядженням на посаду тимчасово виконувача обов’язків редактора призначено Петра Лічмана.

На редакторство комунального ЗМІ претендують двоє осіб: депутат від “Батьківщини” і редактор медіа-корпорації “Є” Тетяна Колісніченко і вищезгаданий Петро Лічман.

18 червня на черговій сесії обласної ради депутати мають призначити редактора “Подільських вістей”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А хто стільки років допускає до роботи цих недолугих журналістів? Хто дозволяє стягувати з людей гроші примусом, і платити величезні зарплати тим журналістам? Хто перевірить правдивість їхніх “інвалідностей”, які вони собі поробили? А квартири отримували за які заслуги? Це ж усе – за людські гроші. З одного боку, змушували бюджетників, учителів, медиків і звичайних пенсіонерів передплачувати їхню писанину, у кожен район приходив план передплати ПВ. А потім ще з обласного бюджету виділяли гроші виданню. А вони собі жирували, били байди і отримували зарплати. квартири. А що писали? Одну статтю на місяць? Зрозуміло, що тепер бояться, що їхній лафі прийде кінець. Та взагалі закрити газету, а усіх працівників розігнати, і пенсії величезні позабирати. Бо навряд чи вчитель чи лікар має хоч приблизно таку пенсію, як журналіст ПВ.

  2. капець. а третього нема?
    Бо замахали жирнею свинею та сукою

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.