На Хмельниччині працює спецназ ДАІ

На українські дороги повернули підрозділ «Кобра», які раніше було розформовано, а потім перейменовано в «спецзагін ДАІ»

З 16 червня 2014 «Кобра»  стежить в Києві й Хмельницькій області за забезпеченням безпеки пасажирських перевезень. Зокрема, мова йде про перевізників.

Спецназ ДАІ контролювє дотримання ними правил дорожнього руху, справність транспорту та наявність необхідних для пасажирських перевезень документів.

Крім цього, «Кобрі» поставили завдання контролювати перевезення організованих груп дітей до дитячих таборів і супроводжувати автобуси з юними пасажирами. Ще одна функція, покладена на спеціальний загін ДАІ – виявлення та перевірка нерозмитнених машин.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. нехай приїдуть в Білогір’я тут машини ЧОРНО ПРИГНАНІ, НА ПОЛЬСЬКИХ НОМЕРАХ у Гуменюка Василя Ярославовича, Бондара Ігоря, .. та в інших, іздять навіть на польских номерах

  2. Чогось Краислів мовчить. Все в порядку там?

  3. наводять порядок

  4. В Красилові рулять риги.Наш новий голова з ними тіснесенько чомусь дружбу веде.Перша леді при бувшому голові арсенюкові -пані -рига-бакалюк кругом порядки наводить. Думали зчихались арсенюка.так у руля його ж підтирачки.Не до доріг нам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.