У виправних колоніях Хмельниччини допускають порушення законодавства з охорони праці

Органи прокуратури Хмельницької області спільно з контролюючими перевірили в установах виконання покарань та органах внутрішніх справ додержання прав в’язнів. Унаслідок виявлено низку порушень.

Встановлено, що в усіх виправних колоніях допускаються порушення законодавства з охорони праці. Підприємства колоній працюють без дозволів на виконання робіт з підвищеної небезпеки, допускають експлуатацію станків і верстатів без відповідного захисту. До роботи на вантажопідіймальних машинах залучаються засуджені, які не пройшли спеціального навчання.

Крім того, в окремих ізоляторах тимчасового тримання міськрайвідділів міліції житлова площа камер не відповідає встановленим нормам. В установах виконання покарань та ІТТ недостатнє забезпечення санітарно-гігієнічними засобами, медпрепаратами. Наприклад, у медичній частині Замкової ВК №58 виявлено прострочені ліки. Не відповідають санітарним нормам і харчоблоки виправних колоній, не всі працюючі там засуджені проходять обов’язкове медичне обстеження.

За результатами перевірки, керівникам установ Державної пенітенціарної служби та органів МВС України в області внесено 30 документів прокурорського реагування з вимогою усунути порушення законодавства та притягнути винних осіб до відповідальності.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А що ви хтіли, тут майже на кожному підприємстві не дотримуються цих законів…
    теж мені новина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.