Гладуняк + Колісніченко = розлучення з “Батьківщиною”?

Баталії довкола редакторського портфеля “Подільських вістей” підняли на поверхню внутрішній конфлікт, який тлів в обласній “Батьківщині”. Сьогодні, 20 червня бютівець Іван Гладуняк на бюро “Батьківщини” усно оголосив про складання повноважень керівника біло-сердечної фракції у Хмельницькій обласній раді. Можна списати на емоції, але це факт. Іван Васильович потрапив у глибокий шаховий цейтнот, у який він зазвичай полюбляв заганяти своїх противників. Лобіювання кандидатки і соратниці Тетяни Колісніченко, схоже, коштуватиме дуже дорого. Якщо протягом цього уїк-енду не станеться дива.

гладуняк-і-колісніченко

На п’ятничному засіданні бюро обласної “Батьківщини” були ухвалені знакові рішення, що можуть вплинути на подальше життя партійної структури. Так ось, майже одностайно члени бюро проголосували за те, щоб у вівторок, 24 червня, коли продовжиться засідання сесії, не підтримувати жодного кандидата на посаду редактора ‘Подільських вістей”. Незважаючи, що Колісніченко є бютівкою.

Іншим рішенням бюро надало згоду на висунення діючого першого заступника редактора “ПВ”, депутата-бютівця Петра Вороб’я на посаду редактора. Проти голосував лише Іван Гладуняк, який прийшов на бюро з Колісніченко.

Важливий момент. Оголошуючи про не голосування за жодну кандидатуру, партійне бюро зв’язало руки власним депутатам. Адже існує документ “Положення про депутатську фракцію “Батьківщина” у Хмельницькій області раді”, згідно з яким, кожен депутат із однойменної фракції зобов’язаний виконати рішення вищого партійного органу. У разі ігнорування – ризикує “вилетіти” з партії.

Гладуняк, звісно, на засіданні фракції, яке відбудеться перед сесією, може прикинутися, мовляв, партія не бажає підтримати однопартійку Колісніченко. А я, як керівник фракції, вступився на її захист. Відмазка прямолінійна, але дієва.

Однак рветься, там де тонко. Подання кандидатури Колісніченко не узгоджувалося з фракцією “Батьківщини”. Її депутатам запропонував голова ради, свободівець Іван Гончар. Подейкують, що не без супроводу Івана Васильовича. Таким чином, друга за чисельністю фракція в раді цілком природно пред’явила претензії пану Гладуняку. Щоправда, із тривалим запізненням.

Віталій Тараненко.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 127

  1. Цікавий підхід. Одгадили Тетяну, весь колектив Єшки- Таня така-сяка, її працівники- мавпи, бездарі, як ви ще там усіх називали. А тепер вам гидко і бридко? Від чого? Від своїх слів? Перечитайте увесь той бруд, який ви писали. І досить уже паскудити людей. Сидіть там у своїй богадільні і “творіть”)))

  2. А те, що ви там впиваєтеся до напівпритомності, що оргії влаштовуєте, хіба то неправда? Є ж свідки тому, то навіщо ображатися і паскудити інших?

  3. Ви навіть не можете припустити, що це зовсім постороння людина вам написала, яка не знає ні вашу команду, ні команду опонента. Просто зробила висновки з усієї цієї бридкої писанини. От і все. Займайтеся брудом далі. Вам навіть байдуже, що всі ці ваші коменти можуть прочитати діти чи рідні того самого Іщука, Лічмана, забула прізвище жінок (але це неважливо).Хіба що вам таке не притаманно. Єдинний вихід для вас – це створити бульварну газету і там проявляти свої творчі здібності. А до всього іншого ви не доросли. І це стосується саме ТИХ, хто тут брав участь у цих гидких перемовинах. Перечитала багато статей на цьому сайті, але найпідліші і найниці коментарі саме тут. Висновок сам напрошується.

  4. Перепрошую. Це ви зверталися до працівників газети “Подільські вісті”? Бо бруд йшов саме від них.

  5. Дівчата, ви ж працівники ЗМІ, ви повинні вміти читати і аналізувати. Я зверталася до УСІХ, хто тут писав свої коментарі. ПРИПИНІТЬ. УСІ. І попросіть адміністратора цього сайту, щоб прибрав цю всю гидоту. В країні таке відбувається, матері ховають синів, гине цвіт нації. А ви ЧИМ тут займаєтеся? Якесь аморальне кубло. Ганьба!

  6. Дівчата, ви ж працівники ЗМІ, ви повинні вміти читати і аналізувати. Я зверталася до УСІХ, хто тут писав свої коментарі. ПРИПИНІТЬ. УСІ. І попросіть адміністратора цього сайту, щоб прибрав цю всю гидоту. В країні таке відбувається, матері ховають синів, гине цвіт нації. А ви ЧИМ тут займаєтеся? Якесь аморальне кубло. Ганьба!

  7. заспокойтеся і закрийте тему. Вже всі показали хто чого вартий – і Тетяна, і Лічман, і колективи ПВ і Єшки. Награлися? А редактором ПВ буде той, хто із самого початку мав бути.

  8. буде Пєтя другий – Воробей

  9. Отакої! Так він же нервовий дуже. Псих, одним словом(((

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.