Рада “Майдан” не бере до себе “Автомайдан” і клон “Самооборони” поки не зав’яжуть із псевдтергромадою

Хмельницька Рада “Майдан” відмовилася вклювати до свого складу громадські організації “Автомайдан-Хмельниччини” і  “Хмельницький. Громадський контроль і самооборона” поки вони не вийдуть з приміщення, яке самовільне захопила так звана територіальна громада Хмельницького.

Про це заявив головуючий Ради “Майдан” Алім Міщук.

“Допоки організації “Автомайдан” та “Самооборона” будуть знаходитись у захопленому комунальному приміщенні першої аптеки питання прийняття когось з їхніх членів в раду Майдан розглядатись не буде. Це принципове рішення”, – сказав він.

На засідання майданівців завітав представник “клону” “Самооборони” Іван Кушнір, який запропонував увійти до Ради “Майдан” і створити силовий блок. Цю пропозицію більшістю майданівців було відхилено.

Він також плутано пояснив, чому його люди оселилися у захопленому приміщенні комунальної власності.

“Всі ви, як і ми, є громадянами цієї країни. Як люди спочатку, і потім як громадяни, громада. І все що є у цьому місті належить вам, а не комусь із влади. Тому я думаю, що у них є основа, тому що жоден суд… Усі суди признають право за громадою”, – сказав Кушнір.

Як відомо, начальник управління комунального майна Володимир Івашко наголосив, що приміщення за адресою Кам’янецька, 38 захопили фактично невідомі особи, які іменують себе як “представники територіальної громади Хмельницького”.

“Я перевірив: ця, так звана організація, не зареєстрована в управлінні юстиції. Вони просто прийшли і зайняли приміщення, а на яких підставах – невідомо. Ми вже подали звернення в прокуратуру, щоб ті розібрались з цими людьми”, – сказав він.

Міський відділ міліції відкрив кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство», максимальна санкція якої передбачає арешт до трьох місяців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Давайте побільше будемо слухати крахобора Івашка та взяточника Віннікова

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.