У Хмельницькому з’явився “клон” Самооборони

У Хмельницькому відтепер офіційно діє дві Самооборони.

“Саме Луцюк та Кушнір, об’єднавшись разом із територіальною громадою м. Хмельницького, створили нову організацію “Хмельницький. Самооборона та громадський контроль”, яка знаходиться за адресою вул.. Кам’янецькій, 38. Саме ця організація об’єднала усіх тих, хто небайдуже стояв на майданах Києва та Хмельницького, хто не боячись організовували та проводили наймасштабніші акції по області”, – йдеться у повідомленні сайту khmelnitskyoborona.net

Як писав НГП, з громадської організації “Хмельниччина. Самооборона і контроль” виключили 12 членів  за порушення пункту 3.10 Статуту організації (діяльність, що завдає шкоди інтересам організації).

Відповідні накази 24 і 26 травня підписав керівник Андрій Гаврилюк.

Так, членські посвідчення забрали у Миколи Накориєєва, Костянтина Кушніра, Сергія Бондара, Максима Колеснікова, Дмитра Кацури, Олега Власюка, Євгена Милосердного, Володимира Луцюка, Юрія Луцюка, Івана Кушніра, Тетяни Виговської та Анатолія Кравця.

Крім цього, приміщення, в якому базується новостворена організація, була предметом обговорення на сесії міської ради 15 травня.

Начальник управління комунального майна Володимир Івашко наголосив, що приміщення захопили фактично невідомі особи, які іменують себе як “представники територіальної громади Хмельницького”.

“Я перевірив: ця, так звана організація, не зареєстрована в управлінні юстиції. Вони просто прийшли і зайняли приміщення, а на яких підставах – невідомо. Ми вже подали звернення в прокуратуру, щоб ті розібрались з цими людьми”, – сказав він.

Міський відділ міліції відкрив кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство», максимальна санкція якої передбачає арешт до трьох місяців.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. скоро буде 10 самооборон, а толку нуль

 2. Це майже нормальне явище в прогресучих громадських організаціях на сьогодення. Нічого страшного. Кожен повинен починати працювати тяжко, потім час покаже-хто є хто? Потрібно пройти все, і провокації, відкати, брехню,наїзди, псевдоповагу,псевдотолрантність і багато всякої гидоти!

 3. От кого самооборона)) Где самооборона, Кто самооборона. и эта териториальна громада цыганского табора… все гады по вылазили и в мутной воде рыбеху ловят

 4. Нехай цей “КЛОН” їде на РОСІЙСЬКІ КОРДОНИ самооборонити.
  Шановні “КЛОНОВЩИКИ” ви хочите присвоїти чужі ПОГОНИ!!!??
  ДЕ Ж ВИ РАНІШЕ БУЛИ????
  Ми, ХМЕЛЬНИЧАНИ, добре знаємо хто стояв на
  МАЙДАНІ в Хмельницькому і в Києві
  з РАНКУ до ВЕЧОРА, в ХОЛОДІ і в ГОЛОДІ.

  • Ростику, нема вже гідності у тих людей. Вони поступово перетворюються на тих, проти кого ви стояли. Хтось готується до виборів, хтось підіймає свій бізнес. А ви сидите і ще в щось вірите

 5. Ви суки за гроші стояли,одиниці за ідею. Не приписуйте собі нагороди. На кордони шуруйте,щодня гинуть хлопці,а ви в бронежилетах по майдану бігаєте. Голота. Спокій потрібен,бо не витримають,по одному будуть калічити вас уродів.

 6. Люди, а що в цьому КЛОНІ може й Кравець Анатолій сидить?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.