Незалежний громадський портал

Незалежний громадський портал

Telegram facebook twitter youtube
Увійти
Головна Новини Актуально Інтерв’ю Фоторепортаж Статті Блоги

Зона вільної торгівлі. Де місце селян?

Опубліковано: 27.06.2014 | 14 коментарів поділитись: Facebook або Tweeter

Цінність європейського вибору є безумовним пріорітетом розвитку українського суспільства. А тому, правильність зовнішьнополітичного курсу керівництва держави наразі не викликає жодних сумнівів.

Сумніви, а точніше певне занепокоєння, викликають механізми реалізації прямого зближення з ЄС. Вони недоступні для звичного товаровиробника і не зовсім зрозумілі пересічному українцю. Хтось скаже, що звичайна людина цим і не повинна цікавитись, для цього є експерти і фахівці. Та саме на житті малих та середніх підприємців, так би мовити виробничників, відобразиться економічна частина Угоди про асоціацію з ЄС.

Взяти до прикладу агрогалузь, яка є ближчою мені. Як захистити і так малоперспективне в нашій державі село? Фабрики, великі підприємства все ж з «криками і болем» (адже це відчутно вдарить по кишені власників виробництва) зможуть адаптуватися до нових стандартів. Принаймні, хочеться в це вірити. А ось окремі приватні, фермерські і, скажемо так – домашні господарства… Як вони тепер боротимуться за реалізацію продукції? Скажу простіше – здати молоко чи буряк, забити худобу і продати м’ясо. Як з найменшими втратами сертифікувати товар, якщо наразі європейським стандартам якості відповідає менше половини агропродукції? Що зробити для часткової переорієнтації сільгоспвиробництва – за вимогами Європейських квот, – і зберегти родючість земель і т.д.?

2780

Я веду до того, що механізми захисту товаровиробників і переробників, а в нас потужна аграрна область, повинні бути чітко прописані, без жодної абстракції. Недарма на цьому наголошують представники Партії розвитку України. Її активісти розуміють як важливість підписання Угоди та подальшої євроінтеграції України, так і небезпеку викликів для нашого підприємництва та аграрного сектору. Тому чітко переконаний, що на даному етапі значні зусилля держави необхідно направити саме на захист  виробничих сил. Має бути розроблений чіткий, поетапний план щодо входження нашого сільського виробництва в ЗВТ. Влада повинна мінімізувати негативний короткостроковий вплив від підписання угоди та передбачити фінансову підтримку для селян на період адаптації до нових умов. Доступно розказати, що планується  робити  для  захисту  тих галузей, які стануть найуразливішими після набуття чинності умов вільної торгівлі з ЄС. Ми чекаємо, щоб влада представила заходи, які пом’якшать удар по населенню.

Євроінтеграційний шлях української держави невідворотний, проте важливо, щоб на цьому шляху Україна зайняла гідне місце, а головне, щоб враховувалися її національні інтереси, інтереси кожного жителя.

Цей момент і повинні вже зараз лобіювати як народні обранці, так і сам Президент.

 

Олександр Борбич,

депутат Старосинявської райради

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Модератор

Читати всі пости Модератор →

Коментарів: 14

  1. Анонім 27.06.2014 17:17 Відповіcти

    Ах ти сука ригіаналівська! Ти хоч знаєш, що це за партія?

  2. Кургенун 27.06.2014 18:14 Відповіcти

    стаття на тему: бла-бла-бла.
    риг – голова РДА пише в стилі учня трійочника 10 класу сільської школи

    • ротный 27.06.2014 23:07 Відповіcти

      все правильно этот чувак написал. самое “прикольное” заключается в том, что сертификация, или стандарты ЕС есть и мы должны соблюдать их при внутреннем потреблении, и при экспорте. сколько производителей потянут модернизацию, и подтягивание стандартов? не много, где то % -40. И это при банковских кредитах с высокой ставкой по кредиту.

      • ротный 27.06.2014 23:09 Відповіcти

        Остальные, будут поглощены иностранными компаниями, для которых даже кредитование будет как в Европе, всего пару %. И будем на своей земле наймитами. Но пойдут инвестиции)))

        • Анонім 28.06.2014 10:01 Відповіcти

          будем рабами в європі ми самі повинні працювати на своє благо а не надіятись на європу чи росію працюйте дорогенькі(почніть з себе і все буде гаразд)

      • Анонім 28.06.2014 13:33 Відповіcти

        чувак – це Человек УВажающий Американскую Культуру або кастрований кабан.

        а написав цей чувак брєдятину сивої кобили. Всі знають що проблема є, а як її вирішити? Га? може кастрований кабан коли був головою району щось зробив?

    • Микола 28.06.2014 19:39 Відповіcти

      А що ти здатний запропонувати? Добре що хтось правдуговорить.Ми й насправді нічого не знаємо про цю “економічну” складову. Може станемо рабами на своїй землі?! А може – навпаки багатшими станемо. Нехай би розтлумачили нам все це. А ви одразу кидаєтесь на людей, як бик на червону ганчірку. Ти ж, сподіваюсь, не БИК?! Чи я помиляюсь?

  3. зомбованим майдаунам 27.06.2014 20:22 Відповіcти

    Хмельницькі аграрії переймуть досвід львівсьььких свядомих і поїдуть дупи мити італійцям.

    • Володимир 27.06.2014 23:17 Відповіcти

      Ти знаєш як мтити дупи москалям. Ділишся досвідом?

      • зомбованим майдаунам 28.06.2014 20:24 Відповіcти

        Незнаю, москалям ніколи дупи немив і явропейцям теж незбираюсь

  4. Дмитро 27.06.2014 23:52 Відповіcти

    давайте сприймати зміст, а не обгортку. Написано дійсно по суті. принаймні звучить логічно

    • Анонім 28.06.2014 10:03 Відповіcти

      згідний багато підводних каменів тереба розбиратись детально

  5. Експерт 28.06.2014 21:34 Відповіcти

    стаття нікчемна, купа помилок. видно, що людина далека, дуже далека від сільського господарства.

  6. Олег 29.06.2014 11:28 Відповіcти

    Европейские стандарты надо вводить в Украине, тогда в супермаркетах будут продавать нам качественный товар, который не вредит здоровью. Не будет сосисок из химикатов, не будет водки из непонятно чего, не будет мастики,которая называется сыр… Нас травят сейчас, а в Европе с качеством продуктов строго. При выращивании с/х продукции особенный контроль на вместимость химикатов. Выращиваешь продукцию, продаешь, вкладывай деньги в производство, чтобы было хорошее качество. Это европейские принципы. У нас пока работают только на собственный карман.

Коментування Відмінити

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.




Календар публікацій

Червень 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра   Лип »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
iGas.com.ua
Погода
Погода у Хмельницькому

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Києві Погода у Львові 

© 2012 - 2021 Незалежний громадський портал. Всі права захищені.
Оперативні новини Хмельниччини.
52 queries in 0,051 seconds.
Platform: Desktop.
Зворотній звязок ngpsite@gmail.com
Редакційний телефон: 097-618-67-71

Ми на Twitter
Ми на YouTube
Ми в Telegram

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!