Команда Новоушицького району перемогла у спартакіаді державних службовців

Відбулась XVII Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області. Учасники випробували свої сили у наступних видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки, легка атлетика. 

На спартакіаді були представлені 18 районів області, 1 структурний підрозділ облдержадміністрації та 10 територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області. 

Команди 6 районів представляли голови районних державних адміністрацій (Білогір’я, Городок, Деражня, Красилів, Летичів, Славута). Також у змаганнях взяли участь 11 перших заступників, заступників та керівників апаратів місцевих державних адміністрацій, серед них його перший заступник О.Симчишин (у складі команди облдержадміністрації з футзалу. 

У загальнокомандному заліку серед районів І місце виборола команда Новоушицького району, ІІ місце – команда Дунаєвецького району, ІІІ місце – команда Деражнянського району. 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. 1 місце посіла команда Хмельницької облдержадміністрації, Нова Ушиця серед районів

  2. Ода-браво! Вперше за всі роки існування ода перше місце. Напишіть прізвища людей,хто приймав участь? Бо раніше йшли,аби йти на спартакіади. А це вже серйозно. Браво!!!

  3. Симчишин ще й футбол грає? молодець. унікальний чоловік.

  4. А в кросі заступник з Головдержслужби в 42 роки, біг разом з молодими і серед молодих прибіг третій, а серед старших вийшов першим. “Взув дєдушка молодьож”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.