В захопленому територіальною громадою приміщенні провели обшук

Проте зробити це вдалось не відразу – представники самооборони перешкоджали цьому та не пускали правоохоронців всередину будівлі.

“Документи на громадську організацію та це приміщення ці люди не представили. Тому це було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 356 кримінального кодексу України – самоуправство. Почалось розслідування кримінального провадження. Слідчі ще раз приїхали щоб встановити що це за особи, чи є у них підстави знаходитись у цьому приміщенні. Проте територіальна громада відмовилась давати будь-які коментарі. Відповідно було звернено до суду клопотання про проведення обшуку у цьому приміщенні.Якщо будуть знайдені документи, що засвідчують реєстрацію цієї організації, приміщення та права цих людей перебувати в цьому приміщенні”, – прокоментував ситуацію перший заступник начальника – начальник міського слідчого відділу Сергій Трач.

По результатам обшуку та знайденим документах прокуратура винесе рішення – що ж буде із приміщенням колишньої аптеки по вул. Кам`янецькій 38.Наразі міська рада подала позов до суду на цих людей через їхнє самовільне захоплення приміщення. Вже призначено дату судового розгляду.

Очільник ГО “Самооборона і громадський контроль” Іван Кушнір вважає по-іншому:

https://www.youtube.com/watch?v=o_SOzQv31T8&feature=youtu.be

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Гнать на ху… самозванцев. если надо, то и копняками

  2. Це злодії шо вкрали комунальне майно. Ганьба! Чого міліція зволікає, їх давно треба звідти вигнати.

  3. я твой РОТственик!!!!!

  4. Луцюк, Кушнір, Сердюк…. одна БАНДА, арештувати, судити, посадити!

  5. Правильно,підтримати громаду. Нехай працюють. Гнати потрібно раду майдана Аліма,які збираються два рази на тиждень і не плотять за приміщення ради. Гончар домовився з ними всіх мочити,а він буде сприяти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.