На заступника голови ОВК 190 намагаються повісити зловживання голови комісії

Державна фінансова інспекція у Хмельницькій області пред’явила звинувачення заступнику голови ОВК 190 (Хмельницький) Віталію Шведу за наслідком проведеної ревізії з використання бюджетних коштів на позачергових президентських виборах.

Про це йдеться у складеному протоколі про адміністративне правопорушення від 23 червня цього року.

Ревізори закидають Шведу неякісне проведення інвентаризації матеріальних цінностей, а саме – обліку вивісок дільничних виборчих комісій.

“Інвентаризація вивісок на суму 19285 грн не проводилась, що свідчить про формальний підхід до проведення інвентаризації матеріальних цінностей”, – зазначається у протоколі.

кру

кру2

Натомість Віталій Швед відкидає всі звинувачення на свою адресу. Каже, що його підставляє голова комісії Наталія Кострубська, яка списала вивіски.

“На 6 червня ОВК прийняла 106 вивісок ДВК. Не вистачало семи, а одну вкрали невідомі. А 10 червня з’ясувалося, що всі вивіски списані. Відповідний акт підписала голова комісії Кострубська та кілька членів ОВК”, – сказав він.

Швед додав, що перед цим комісія більшістю голосів прийняла рішення передати всі вивіски ДВК на зберігання міській раді.

 

пояснення-Шведа

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.