59 випускників-прикордонників зголосилися служити на Східному кордоні

У Національній академії Державної прикордонної служби України ім.. Б.Хмельницького відбувся випуск курсантів. 59 молодих  офіцерів виявили бажання служити на східних кордонах  України, де тривають бойові дії.

Загалом же, диплом Академії отримали понад чотириста  випускників: 66  магістрів, 40 спеціалістів та 312 бакалаврів.

Урочистості проходили на території навчального закладу, бо «суспільно-політична ситуація на східному напрямку нашої держави» змушує обмежитися в урочистостях, повідомили у ВУЗі.

IMG_0564

Присутні на урочистостях батьки та родичі молодих прикордонників розповіли, що навчання тут змінило їх синів. Більшість з них прийшли сюди несерйозними хлопчаками, а через чотири роки стали дисциплінованими офіцерами. «Мій внук, був бешкетником, але навчаючись тут став більш серйозним та дисциплінованим, – розповіла мама випускника Андрія Давиденка. – І головна його якість після навчання – він став патріотом своєї країни. Дякує, що ми вибрали правильний заклад для нього».

IMG_0554

Довідка: перший випуск офіцерів-прикордонників відбувся у червні 1993 року, тоді випускниками стали лише 90 курсантів. За час існування навчального закладу, на прикордонну службу направлено  більше дев’яти  тисяч професійних офіцерів-прикордонників.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.