На Хмельниччині прокуратура вимагає поновлення прав переселенців із Криму та Донбасу

Органи прокуратури Хмельницької області виявили порушення органами державної влади та місцевого самоврядування вимог Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

«На Хмельниччину прибули 472 особи з окупованої Автономної Республіки Крим та 204 з Луганської і Донецької областей. Проте, як з’ясувалось під час прокурорських перевірок, вони змушені самостійно займатися пошуком житла через те, що місцеві органи влади, замість забезпечення переселенців житлом, здебільшого вдаються лише до надання контактної інформації регіонального штабу. До того ж, у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відсутній повний перелік тимчасового житла, яким можна було б скористатися», – йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що не достатньо вирішується житлове питання переселенців пільгових категорій та сімей з дітьми. Помешкання, які їм пропонують, не завжди є придатними для проживання.

Нагадаємо, раніше в ООН повідомили, що через кризу в Криму та на Донбасі в Україні близько 55 тисяч людей стали вимушеними переселенцями. Деякі з них отримали одноразову фінансову допомогу від ООН.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Беженцы в Украине, которые ненавидят Украину http://mik-ua.blogspot.com/2014/06/blog-post_20.html

  2. а якщо їх нема куди селити. То що департаменту робити. Якщо такі у нас добрі люди – беріть до себе додому переселенців. останні також перебирають часом умовами

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.