Прокуратура області не може покласти край самоуправству псевдотериторіальної громади через питання законодавства

Прокуратура області не може покласти край самоуправству псевдотериторіальної громади Хмельницького, яка самовільно захопила комунальну власність на вул. Кам`янецькій 38 (там раніше була перша аптека – НГП), через питання законодавства.

Про це сьогодні наголосив прокурор області Руслан Мартиненко на прес-конференції.

“На сьогодні щодо приміщення першої аптеки порушено два кримінальних провадження: одне – через декілька тисяч збитків, інше – через самоуправство. На жаль, самоуправство є матеріальним складом злочину. Сьогодні міська рада не дає розрахунку збитків, який можна було б використати. Неодноразово давались запити, робота по цьому питанню активно проводиться”, – сказав він.

“Моя позиція чітка: я вимагаю щоб була поставлена крапка у цій справі. Але, на жаль, є певні питання по законодавству. Міська рада звернулась з позовом щодо звільнення цього приміщення, ми беремо участь у розгляді цього позову. Законодавство передбачає певний ряд процедур. Буде запрошений працівник міліції, який зробить зауваження, якщо буде непокора – він оформить. На жаль, законодавство передбачає ряд процедур, які зараз немає змоги виконати”, – резюмував Мартиненко.

Нагадаємо, що псевдотериторіальна громада Хмельницького розпочала процес привласнення приміщення комунальної власності за адресою Кам’янецька, 38. Там же “оселилася” “клонована” Самооборона.

Довідка НГП. Захоплення будівлі у центрі Хмельницького було предметом обговорення на сесії міської ради 15 травня.

Начальник управління комунального майна Володимир Івашко наголосив, що приміщення захопили фактично невідомі особи, які іменують себе як “представники територіальної громади Хмельницького”.

“Я перевірив: ця, так звана організація, не зареєстрована в управлінні юстиції. Вони просто прийшли і зайняли приміщення, а на яких підставах – невідомо. Ми вже подали звернення в прокуратуру, щоб ті розібрались з цими людьми”, – сказав він.

Міський відділ міліції відкрив кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство», максимальна санкція якої передбачає арешт до трьох місяців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. прийти, и громадой выгнать их, чего церемонится.

  2. вони дійсно допогають людям

  3. Що значить – не може? Рішення суду, бригада судовиконавців, наряд міліції і на фіг з пляжу (чи то на пляж?). Теж мені знайшли проблему. Я завтра тех піду захватю приміщення. Он і головному редактору порталу теж би кімнатка у центрі міста б не завадила.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.