На Хмельниччині випробовують перший відремонтований в Україні зенітно-ракетний комплекс

В одній з зенітних ракетних частин Повітряних Сил Збройних Сил України інтенсивно тривають здавально-приймальні випробування зенітного ракетного комплексу Бук М1.

Як пише УНІАН, ці ЗРК — чи не останні зразки озброєння ЗС України, ремонт яких був освоєний на підприємствах ДК «Укроборонпром».

Складність полягала в тому, що на відміну від багатьох зразків озброєння та військової техніки, ЗРК даного типу ніколи не розробляли й не ремонтували в Україні. Освоєння ремонту зенітних ракетних комплексів в Україні спонукало спеціалістів ДК «Укроборонпром» провести не тільки організацію ремонтних робіт.

ЗРК Бук-М1 проходить випробування. Фото Міноборони

ЗРК Бук-М1 проходить випробування. Фото Міноборони

Ключові системи електронної складової цих комплексів сьогодні виробляються тільки в Росії, або не виробляються взагалі. ДП «Укроборонсервіс» справилося із поставленим завданням та у кооперації з суміжниками освоїло ремонт не лише шасі, а й високотехнологічних вузлів і агрегатів.

Спеціалісти держпідприємства провели складний комплекс робіт із заміни цих приладів на аналогічні, що виготовлені в Україні.

— Техніка прийнята повністю у справному стані, ремонт проведено якісно, на достатньо високому рівні, — розповів заступник командира частини з озброєння.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира полку підкреслив, що після завершення здавально-приймальних випробувань відремонтований ЗРК Бук-М1 буде готовий до бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.