У Хмельницькому на благодійному борщі зібрали майже 10 тис. грн

Впродовж вихідних на День міста у Хмельницькому волонтери продавали страви традиційної української кухні, серед яких борщ з пампушками, деруни, банош та різноманітні пиріжки. Гастрономічна благодійна акція “Підтримай Героїв” зібрала 9538 гривень.

Організатори акції задоволені результатом та обіцяють не зупинятись на досягнутому. Запевняють, що готові організовувати такі акції ще – тільки б була підтримка влади.

“Мені здається, що нам вдалось би заробити значно більше, якби місце розташування нашого намету було більш вдалим. Багато людей казали, що вже встигли купити їжу у комерційних наметах але якби знали про наш – прийшли б, звичайно ж, до нас. Нам виділили таке місце, куди люди доходили вже з порожніми кишенями та набитими шлунками”, – розповідає одна з співорганізаторів акції директор міського Будинку природи Тетяна Сафіулліна.

Проте навіть з не дуже вдалим місцем розташування грошей вдалось зібрати чимало, а більшість хмельничани проявляли свої найкращі якості. Наприклад, за дві порції баношу (традиційна гуцульська страва) хтось заплатив купюрою в 500 грн. Також організатори зі сльозами на очах пригадали чоловіка на інвалідному візку, що сам жебракував, але теж долучився до збору грошей для українських бійців.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

“Звичайно ж, були і такі люди, що просили решту з невеликих купюр. Проте позитив цієї акції все одно з головою перекриває негатив. Я сподівалась зібрати хоча б п’ять тисяч, у нас вийшло вдвічі більше. До того ж, це не перша наша благодійна акція, люди вже знають нас за нашими вчинками, є довіра. Якби ще День міста був щомісяця“, – розповідає співорганізаторка акції Альона Береза.

Також волонтери з усмішкою зазначають, що Путіну є за що “подякувати”: “Завдяки йому тепер ми єдиний український народ, а не просто так”.

Із зібраних грошей дві тисячі вже передали чотирьом бійцям “Айдару” з Хмельниччини, які перебували вдома у відпустці. За ці гроші вони повернуться на лінію фронту.

Інші кошти будуть задіяні найближчим часом – як тільки-но командири Добровольчого Українського корпусу та 8 полку спеціального призначення оголосять списки найнеобхідніших речей. Найімовірніше, що це будуть теплі спальні мішки, термобілизна, зимові берци, антизастудні засоби, теплі шкарпетки.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.