На Хмельниччині перевелися патріоти – 60% потенційних солдатів після медкомісій “визнають” непридатними для служби

На Хмельниччині перший етап четвертої хвилі мобілізації розпочнеться 13 січня. В її рамках до війська планують залучити до двох тисяч особового складу з Хмельницької області та не менше 200 одиниць техніки.

Фото segodnya.ua

Фото segodnya.ua

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

Він зазначив, що військовозобов’язаних заплановано залучити в три етапи: 13 січня, 27 квітня та 6 липня. Також, можливо, будуть проведені додаткові етапи мобілізації.

Цього разу віковий ценз збільшився до 60 років. Щоправда, за законом можна мобілізувати з 18 років, до четвертої хвилі не потраплять ті, хто не служив в армії.

Головним завданням четвертої хвилі мобілізації є здійснення ротації військовослужбовців, що були призвані у березні 2014 року. Також у всіх прикордонних областях планується формування нових військових частин для відбиття можливої агресії. На Хмельниччині цього не буде, але це стосується сусідніх Вінницької та Чернівецької областей.

44bbc429d0a674840f918b5484dd7983

Всі військовослужбовці будуть призиватись у військові центри, а техніка буде подаватись на бази та склади. Воєнком наголосив, що новопризвані проходитимуть підготовку та бойове злагодження не менше 46 днів. Лише після цього вони будуть допущені до виконання завдань за призначенням.

Разом з тим, Олександр Присяжнюк звернув увагу, що цей етап мобілізації буде важчим за попередні. По-перше, через значно меншу кількість добровольців, оскільки всі хто хотів відправитись на фронт вже там. По-друге, через величезну кількість людей, які хочуть “відкосити”. До 60% особового складу, які приходять на додаткові медичні комісії (якщо у військкоматі виникають сумніви – НГП), визнаються непридатними до військової служби, стверджує Присяжнюк.

“У мене є великий сумнів у достовірності цих даних. Тому перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин поставив задачу департаменту охорони здоров’я підібрати найбільш підготовлених та некорумпованих спеціалістів”, – сказав військовий комісар.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 41

 1. А де він сам чи його рідні – чо-то не видно в перших рядах? А щодо здоровя – скільки в 50-60 років не має проблем?? Добре сидіти в теплому кабінеті і розказувати, і нкого нее цікавить, що НІХто з синків високопосадовців та багатіїїв і близько не попаде в АТО?

  • Я служу в 25-м ОМПБ “Киевская Русь”.Меня тоже не брали по состоянию здоровья.В свои 43 года болячек накопилось уйма.Но я добился отправки на фронт напрямую через МО.Дело не в болячках, а в сознании человека.Из моего села на войну попали трое-я и оба моих сына(до этого они проходили службу по контракту).Село немаленькое, но оказалось почему-то очень хворобливым.Стыдно, что действительно патриоты перевелись.А кто откосил, в т.ч. и из лиц высокопоставленных-Бог есть и всё видит.

   • бабульці це своїй розкажеш троль .баний. Із тих хто слава Богу вибрався із того вогню я чомусь не наблюдаю особої завзятості вертатись під гради. Так шо “пиши исчьо” .ид .бучий.

   • ,БОЛЯЧКА У ТЕБЯ ОДНА—–МОЗГОВ НЕТ!

 2. от нах ти ккк це пишеш? Присяжнюк вже 2 рази був в АТО по 2 мІсяці.
  такі як ти там точно не були і не будуть. бо задача диванної сотні тролити все і вся.

  • Повестка – средство скорой помощи при майдаунизме. Помогает 100%. Падает скакучесть, поючесть и крикучесть. Резко возрастает бегучесть в сторону “агрессора” – России.

   • Хто був на Майдані від воєнкомів не тікає. Від воєнкомів можуть ховатися тільки такі як ти “Микола” і ті хто підтримував майдан сидячи на кухні.

 3. Да мы знаем, что настоящих мужчин мало. Но они все-таки есть и защищают нас на Востоке. Наши защитники, мы вами гордимся, мы вас любим!!!!!

  • Веселый год предстоит на Украине. Уже объявлено о трех волнах УТИЛИЗАЦИИ. Теперь понятно почему Киев отменил поезда, чтоб остатки героев не сбежали в Россию.

   • Ці тварі ще там якусь зону роблять. Допустимо загонят одних, ззаду на них натравлять інших. Все провокація готова. Дешево і сердито. Їм навіть не треба буде переступати нейтральну лінію. І чим чисельніша тим вигідніша для цих києво-львівських тварюк.

  • И КТО ТЕБЯ ДУРУ ТРАХАЕТ? ТОТ КОТОРОМУ ВСЕРАВНО КУДА В ЛЮБУЮ ДЫРКУ

 4. Доборолась Україна
  До самого краю.
  Гірше ляха свої діти
  Її розпинають

  Т. Г. Шевченко

 5. Думаю що Симчишин встигне попасти ще під першу хвилю.

  • Так шо він там робити буде той симчишин. симчишин від свисту пуль обісциться.

 6. укростуденты скакали на майдане — остались без стипендий и с повестками на войну.
  – укробабушки пекли для майдана пирожки — получили рост тарифов и стоимости лекарств и продовольствия.
  – укробизнесмены доставляли на майдан помощь и деньги — получили дефолт в экономике, и криминальный передел сфер влияния.
  – укроартисты пели песни на майдане и оскорбляли Россию — лишились концертов и корпоративов в России.
  – укроармия молча поддержала майдан — получила военное поражение и трупы. …….

 7. Симчишин хай не контролює мобілізацію, а сам нехай мобілізується! Контролювати можуть усі!

 8. Прошу всіх контролювати як слизняки яким прийшли повістки тікають з дому або інваліди. Військомату вивісити списки. Медкомісіі бути обєктивною. Міліціі знаходити цих особей в барах.

  • Шуруй першим”зольдат”, шуруй. Ополченці вже чекають. Снарядом .обнут менше буде на одного барана. А взагалі як мені подобається цієї .ніди слово “контролювати”.

 9. На Майдані в броніках і в комуфляжі бігають стільки потенційних солдат з Нульом,тільки не йдуть в військомат,їм і тут добре. А Симчишин цього не баче? Або не хоче бачити! Краще форму передали б 8 спецроті,уроди! За що вони живуть в тих штабах,в магазини бігають. А Ноль ніколи на шару не працював,це ще той блазень. Старий дід,а в войнушки грається.

 10. Дуже гарно і пафосно записувались в тербатальйон голови і заступники ОДА, РДА, голови райрад, депутати. Громада тепер чекає від них прикладу Проявіть патріотизм не тільки на сторінких обласних та районних газет.

 11. Пораньше я встану, трусы натяну…

  Довольно майданов!

  Пойду на войну, друзей в подворотне конвой отловил,

  а я добровольно – ведь я же дебил!

  Я хату покинул, пойду воевать,

  чтоб землю в Донбассе Обаме отдать,

  чтоб ж…д Парашенок, убийца и гад,

  в карман свой засунул ещё миллиард.

  Не плачтье, маманя, судьбину кляня.

  Идите майданить заместо меня!

  Скачите повыше, хоть вам тяжело.

  И громче кричите, что Путин х@йло.

  Ведь если все дружно мы будем скакать –

  быстрей украина начнет процветать!

  Положте мне памперсы, зброю, харчи.

  Прощай диспансер, и покеда врачи!

  И вот на позиции я огневой,

  кричу: все в атаку, бандера герой!

  Но рядом со мною вдруг жахнул снаряд:

  вы что, оборзели, я ж не колорад!

  Мне Шустер поведал в программе на днях,

  что ватников гробят одних на фронтах!

  А с ними детишек, бабуль, стариков…

  Но я же с нацгвардии! Я не таков!

  Тут гадская мина мне череп снесла…

  Успел прокричать я: украине сла…

  …напрасно старушка ждет сына домой… –

  он хладною тушкой лежит под горой.

  И тщетно мигает мобилы табло:

  эвоночек тразвонит, мол, Путин…

 12. партизан, ты прав! пили бы баварское пиво, жили бы в

  Партизан ты прав! Я тоже жалею, что после поцелуев с Гитлером, Сталин решил с ним воевать. Жаль право. Так бы пили баварское пиво, жили бы в цивилизованной Германии….. Эх, где ж ты был тогда, партизан?

  • О-о-о, вот это другой разговор(аТо всё Путин да Путин). Таким как ты лишь бы пивка потянуть да газу на халяву. Ничё, выбьем вас нечисть,выбьем. И не скучай, нацык, я и тогда при Сталине был, только в лице своего Деда. 😉
   Кстати ты чьих буш?

 13. В Шепетівці є такий імбіцил – Алекс Окунєвич. Йому повістки вже 3 рази присилали, а він від армії косить, каже що імбіцилів не беруть.

 14. Простой случай. Наши бойцы из 8-го ГРУ спецназа обратились за землей, притом реальные войны, не в обозах… И что, хрен им, поставили в очередь и сказали “ждать русский месяц”. Сначала гнойные пида…ги себе все отмутят.

 15. Поважні активісти Революціі гідності! Настав час особистим прикладом змінити мікрофони на автомати та захистити неньку Украіну. Доведем цю справу до перемоги. Слава Украіні.

 16. Цікаво чому не відправляють в АТО “мужніх” хлопців з Донецької і луганської обл., які сидять в кабаках і нічних клубах в Києві і Львові і інших містах (відмазка що воєнкоматів там нема і нема як на облік поставити не повина прийматись при сучасному розвитку інформаційних технологій). Адже якщо вони реєструються як переселенці то автоматично потрібно ставити їх на військовий облік по місці реєстрації. А також цікаво чим такі особливі священики що їх не призивають. Всі кого призивають повині бути в рівних умовах. А не так що переселенці бухають по кабаках, священики бабло косять на різдво і водохреща, а звичайні хлопці воювати йдуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.