У Мельника розіграють на конкурсі облаштування зупинок громадського транспорту

Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради розробило Положення про проведення конкурсу на надання права на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Хмельницькому.

Цей документ “висить” на сайті міської ради.

Для облаштування зупинок громадського транспорту зі встановленням тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності відводиться площа до 18 кв. м. На ній мають бути розклади руху громадського транспорту, зовнішня вивіска з назвою зупинки та її освітленням у вечірній і нічний часи, урни для сміття, лава для сидіння повинна становити не менше 3 м.

Також міська рада розглядає можливість покращення сервісу на зупинках громадського транспорту, зокрема, встановлення Wi-Fi зони, додаткових інформаційних стенді.

Однією з головних вимог до конкурсантів при облаштуванні зупинок громадського транспорту тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності є заборонена торгувати алкогольними та тютюновими виробами на їх території.

Загалом, на конкурс виставляється 28 міських зупинок.

зупинки

Після одержання зауважень та пропозицій проект рішення міської ради буде внесено на розгляд Хмельницької міської ради для прийняття.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.