Прокуратура судиться з Хмельницькою райрадою через пільговиків

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері виявила порушення прав пільгових категорій громадян на безоплатний проїзд у громадському транспорті.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, рішенням Хмельницької  районної ради визначено перевезення пільговиків на приміських автобусних маршрутах не більше 15 відсотків від загальної пасажиромісткості автобуса.

“Враховуючи, що це рішення є незаконним, оскільки право пільгових категорій громадян на безкоштовний проїзд не може обмежуватись і гарантується Конституцією України, спеціалізована прокуратура внесла Хмельницькій районній раді подання про усунення виявлених порушень та скасування зазначеного рішення. Однак районна рада відхилила законні вимоги прокуратури”, – заявили у прокуратурі.

Тому, у межах передбачених законом повноважень, Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах пільговиків звернулась до окружного адміністративного суду із відповідним позовом про скасування протиправного рішення органу місцевого самоврядування.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Нарешті прокуратура звернулася з протестом. А те, що перевізники 20 років ігнорували ці пільги стало відомо лише нині? Маячня!!! Краще б, прокуратура звернула увагу на тих, хто працював на владу Януковича – Азірова. Прикладом, керівницто ХОДТРК”Поділля центр”. Павлюк, Мацейко, Скорук, а також Коломея аж взахлеб лизали цьому злодію с…! А нині працюють, як цього і не було! Павлюк взагалі де тільки не була: Батьківщина, ПР, а зараз де? Знову революціонерка? Гнати, щоб її духу не було!!!

  2. Ніхто нікого на шару возити не буде. Наплодили пільговиків а тепер не знають що з ними робити. Краще нехай ця транспортна прокуратура подасть позов на державу яка не виплачує перевізникам кошти за перевезення пільговиків. Будуть ходити пішки.

  3. По-перше, не потрібно зневажливо ставитись до пільговиків, бо частина пільг зароблена ціною крові або й життя! По-друге, пане перевізник, для того щоб щось отримати з бюджету, потрібно туди щось відраховувати, а не шукати схеми, які б дозволяли ту ж таки державу “надути”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.