Майданівець вручив хмельницьким суддям фотокопію картини “Здирання шкіри з продажного судді”

Отаман Хмельницького козацького куреня ім. І. Нечая Українського козацтва і активіст Майдану Сергій Скоробогатий  подарував фотокопію картин «Здирання шкіри з продажного судді» (Жерар Давид, 1498р.) Хмельницькому Апеляційному суду, а також Хмельницькому обласному господарському суду. 

Скоробагатий у соцмережах повідомив, що “картини передані по накладних, щоб не було спокуси поставити їх у темний кут, або взагалі знищити”.

Одну картину було вручено голові апеляційного суду Віктору Ковтуну, іншу – заступнику голови господарського суду Юрію Олійнику.

Фото rkou.org.ua

Фото rkou.org.ua

Фото rkou.org.ua

Фото rkou.org.ua

Також судді пообіцяли, що картини будуть вивішені при вході до судів.  

Історія картини. У VI столітті до нової ери суддя Зізамній (Sisamnes) взяв хабара від однії зі сторін на судовому процесі та виніс несправедливий вирок. Персидський цар Камбіс (арійського походження) дізнався про хабар, заарештував Зізамнія та наказав повністю здерти з хабарника шкіру. Цією шкірою цар Камбіс наказав оббити суддівське крісло, на якому раніше сидів Зізамній під час судових засідань.

Продовження історії ще повчальніше: на місце судді-хабарника Камбіс призначив новим суддею сина Зізамнія. Він мав вершити правосуддя, сидячі у кріслі, що було оббите шкірою його батька!

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Наших суддів нічого не налаякає. Вони будуть сидіти на шкурах своїх дітей і хабарі брати! Цю наволоч можна витравити лише розстрільною статтею в КК

 2. хороший суддя – мертвий суддя !

 3. Все це правильно. Кожному хочеться жити в країні, в якій можна чесно жити і нікому не давати хабарів. Але, цікаво а що у своєму житті крів піару зробив для народу “отаман-хорунжий” скоробогатий. С. Скоробогатий тільки вміє ляпати і цявкати, ти краще візьми лопату піди парки поприбирай, організуй прибирання лісопосадок, впорядкування територій а не займайся самопіаром. Пі.діти не мішки носити.

  • Ще Скоробагатий вміє створювати не потрібні провокації, які закінчуються смертю людей

 4. А той суддя на фотці хороший суддя, чому йому вручили? Треба було іншому недоброму.

 5. Звертаюсь до “тролів” як ви мене задовбали.
  Ви самі у цьому житті чого небудь вартуєте, ніколи на себе відповідальності чи навіть сміливості взяти на себе відповідальність не робили. Я ніколи ні в кого за спиною не ховався та ховатись не збираюсь, а що я в житі зробив не вам засранцям судити.

  • Це точно, що на цьому світі тебе не осудять. Але перед Богом ти будеш відповідати за все що накоїв. І не лише ти а вся твоя сімя.

  • про твої “подвиги” знаю, ти свиното краще СБУ віднови за свій кошт а не з нашої кишені платників податків. Чого сидиш як х.й на вісілю.

   • Тарасе, ти напевно із категорії тих людей, яким НЕ
    хочеться жити у ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ !??
    (роблю висновки по твоїх попередніх коментаріях)
    Таким патріотам, як Скоробогатий, потрібно ДЯКУВАТИ та ДОПОМАГАТИ,
    Адже щоб побороти ту КОРУПЦІЮ, яка НАЖАЛЬ у нас “процвітає” потрібно прикласти багато зусиль.

    • А ти напевно з категорії людей які ВМІЮТЬ ВІШАТИ ЯРЛИКИ ? Ярлики вміють вішати якраз прихильники тоталітаризму. Щоб побороти корупцію потрібно еволюційним шляхом розвивати суспільство по шляху демократизації а нейти революційним “путем отаманов-таврических”. Будь які революції приводять до диктатури а не до демократії, що і відбувається сьогодні в Україні. А що стосується Скоробогатого, то за що я йому повинен дякувати. Може за революцію ? Так я не є прихильником революцій. За спалене СБУ ? Так з кишені бюджету прийдеться відновлювати, щож тут доброго. В “правовій державі” за такі діла він би сів надовго. Піариться цей добродій тай все.

 6. Сергію! Ти молодець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.