Спецрота МВС “Богдан” присягнулася на вірність Україні перед від’їздом у зону АТО

Сьогодні 101 міліціонер патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» присягнув на вірність українському народові перед тим, як відправиться у зону АТО.

Рота створювалась менше місяця. До оснащення її всім необхідним долучились як громада, так і меценати. Приміром, від українсько-німецької фірми “богданівцям” дістався наполовину броньований автомобіль, а прокуратура придбала мікроавтобус.

“За військовими стандартами рота оснащена на сто відсотків. Окрім того, без повного екіпірування працівники МВС не можуть бути відправлені у зону АТО, згідно з законом”, – розпоів журналістам начальник УМВС у Хмельницькій області Олександр Розізнаний.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

У роті “Богдан” служать бійці різного віку та з різним досвідом. Наймолодшому з них 18, найстаршому – 57. Стандартний вік спецпризначенців – до 55 років. Але прагнення та патріотизм бійця настільки вразив міліціантів, що вони написали клопотання у міністерство внутрішніх справ на дозвіл прийняти до роти 57-річного бійця.

Щодо назви, то тут у міліціянтів є декілька причин. Зазвичай подібні роти називають, згідно з територіальним розташуванням, але рота “Богдан” названа на честь гетьмана Богдана Хмельницького. Та й ім’я Богдан має етимологію – Богом даний.

“Ми сподіваємось, що Бог охоронятиме наших бійців від лиха”, – зазначив Олександр Розізнаний.

Вже в цю суботу 30 бійців роти “Богдан” відправляться на схід України для заміни на бойовому посту правоохоронців Хмельниччини, що охороняють громадський порядок на блокпостах вже понад місяць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Почему не производят ротацию мобилизованных в марте апреле. Может хватит уже издеваться. Сначала говорили на 10 потом на 45 дней, потом до выборов а оказалось. Почему 10% из всего мобилизационного запаса сделали «рабами», заложниками ситуации, можно привести еще много эпитетов. Власть декларирующая европейские ценности поступает азиатскими методами. Почему постанова ВР №1238 от 06.05.2014 пятый пункт которой рекомендует ротацию через 45 дней «вжити заходів з проведення кожних 45 діб ротації та звільнення осіб, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією, окрім тих, які виявили бажання продовжувати військову службу в особливий період» игнорируется властью. Почему не призывают добровольцев а заставляют и запугивают принудительно мобилизованных. И не надо верить в сказки про профессионалов – набрали тех, кто не сумел откосить. Люди реально озлоблены на власть за эту несправедливость. Требуем немедленной ротации мобилизованных.

    • Навіть яник не використовував армію для захвату влади як це робить хунта бандерлогів. Прийде час, народ розбереться і порівняє хто є хто. При всьому негативі донецьких вони на львів танки не посилали як це робить хунта западенців яка дорвалась до влади. Бандерлоги здатні тільки на агресію, ворожнечу, захламність та кровожерливість. Нажертись владою суки бандерівські неможуть.

      • Тараса послухати, то вже треба бігти путлеру зада лизати, ну і сволота ж. А ще сало їсть українське.

        • твое сволото бендерівське сало неїм, я на сало важко працюю. І про путіна тут мова нейде а мова про бидляків бандерівських які розпалили громадянську ворожнечу в Україні. А от тебе якщо тягне “зад лизати” то це твої проблеми, можеш сам вибирати чий зад тобі ближче.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.