У I кварталі промисловість Хмельниччини впала на 7,2%

У I кварталі промисловість Хмельниччини впала на 7,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів обсяги промислового виробництва збільшились на 13,2%, у переробній спостерігався спад – мінус  5,7%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів випуск промислової продукції зменшився на 13,6%. Скорочення обсягів продукції відбулось у виробництві інших харчових продуктів, напоїв, молочній промисловості.

Разом з тим спостерігалося збільшення випуску продукціїу виробництві готових кормів для тварин, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів, м’яса та м’ясних продуктів.

Загалом, протягом січня-травня 2014 р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 6 млрд. 617 млн. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 4458,5 млн.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (32,1%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (28,9%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (16,8%).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. У ІІ кварталі промисловість впаде на 17,2%, у ІІІ на 27,2% в ІV на 37,2%. Одним словом “розвиваємось”. Зато маємо яйценюка, тягнибика і клічкА – троянського коня української демократії. Да ще й новоявленого олігарха пАрАшінка в ШОКОЛАДІ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.