Робочі місця – гарантія соціальної стабільності

На фоні повної дестабілізації всіх сфер життя на сході країни, влада забуває про необхідність врегулювання актульних питань повязаних із забезпеченням робочих місць та відповідно – соціального захисту населення. Додає проблем і підписання Угоди про асоціацію з ЄС, мова про економічну її частину. Партія розвитку України вважає за необхідне, аби українська влада дала конкретну та чітку відповідь щодо перспектив збереження старих та створення нових робочих місць у виробництві. Народний депутат, голова Національного комітету Партії розвитку України, Юрій Мірошніченко переконаний, що не допустити закриття підприємств і ліквідацію робочих місць – це невідкладне завдання для керівництва держави. Особливо, це стосується східних регіонів, – наголошує політик.

На початку літа на Хмельниччині, за данними Центру зайнятості населення, на одну вакансію претендує 32 безробітних. Це офіційні дані, але реальна ситуація в рази гірша. Не менш турбує і негативна динаміка скороченняробочих місць, часткове, а подекуди й повне зупинення виробництв.

В державі конкуренція на ринку праці в червні зросла майже в півтора рази. Найбільше падіння спостерігається у сфері транспорту і логістики, фінансів, продажів  і закупівель. Значно зменшилася кількість пропозицій для топ-менеджерів і молодих фахівців. Як вважають аналітики, дана тенденція буде тільки зростати. «В умовах соціально-економічної кризи, що охопила країну, виникає загроза масового безробіття та зубожіння населення, – говорить представник команди розвитку на Хмельниччині Андрій Прусецький. – Замороження мінімальної зарплати, підвищення цін і тарифів (в тому числі і для підприємств), ріст комунальних платежів, невизначенність з європепейськими та російськими ринками – це далеко не всі виклики нашого часу”.

Президент, підписавши Угоду з ЄС, фактично переклав на плечі народу тягар усіх ризиків і загроз, які повязані із впровадженням європейських стандартів. А український виробник так і не отримав жодних преференцій.

Партія розвитку України  вимагає від влади швидкого реагування на ситуацію, аби не допустити колапсу на ринку праці та перетворення нашої держави в країну третього світу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. “Незалежний, ау! Ви у нас стали рупором партії ригів 2? Дві статті про них за добу. Гарно платять?

  2. Забовдали з своїє партією розвитку.Риги про них ніхто не хоче чути.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.