Прус розчистив дорогу Мерлені на спортивний департамент

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив Григорія Станіслава з посади начальника управління молоді та спорту Хмельницької обласної дер­жавної адміністрації “у зв’язку з виходом на пенсію”.

Відповідний документ він підписав 27 червня.

Одним із претендентів на спортивний департамент є олімпійська чемпіонка та заслужений майстер спорту з вільної боротьби Ірина Мерлені. Попередньо вона дала своє погодження на призначення.

Ірина Мерлені. Фото profc.com.ua

Ірина Мерлені. Фото profc.com.ua

Також Мерлені рекомендувала хмельницька Рада “Майдан” на цю посаду.

“Наша область може стати взірцем та прикладом для наслідування у спортивній галузі. Ми можемо стати найкращими серед всіх областей України. Я робитиму все для того аби розвивати дитячий і юнацький спорт, а також підтримувати професійних спортсменів на Хмельниччині”, – пообіцяла Мерлені.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Звичайно, пані Мерлені заслуговує на повагу як видатна українська спортсменка, але – ну який з неї керівник????

 2. рада майдану то таке…
  за мерлені стоять інші люди …

 3. Добре що Мерлені,а не Власюк,яка дуже хотіла. Понти колотить,а роботу не тяне. І тут іі прикривають,бо брат,чи сват в ударі. Дурдом.

  • Ти не Cвітло ти глуха темінь. Цікаво чим ти займаєшся?.Мабуть точно понти колотиш..А дурдом – з твоїм паскудством- це вже дуже скоро.

 4. Бідні управління! Найгірше,бо не везе з керівниками.Данилюк взагалі роками там не з’являвся. Його прикривали всі,і більше всіх мав. Пенюшкевич йому гроші на квартиру дав. Ремонт зробив. Станіслав з села,не розумів куди іде і що робити. Краще спортсменку.

 5. Як всі втомились. Міняють і міняють. Зупиніться!

 6. Взяв лопату і розчистив? Що за назва? Ви ж журналісти. Самі спонукаєте на відповідь.

 7. Заяць один розривається всі роки,а чого його не призначити. Мерлені хай би заступником попрацювала хоч трошки. Вникати в роботу буде два роки,не менше. Досвіду ж немає. Спортсменка-це дуже добре,іі всі знають,але державна служба відрізняється від звичайної роботи.

 8. Заярнюк і Продан не збираєтеся міняти? Вони вже заплатили? Казначейство і кру сидять,як поприлипали. Їх рухніть. Ці роками будуть сидіти,вас пересидять. Жопи понаідали,дачі побудували,на джипах їздять і плюють на всіх. А Прус дорогу розчищає. Стебло лопат накупила,і чистять. За гроші все продають бездарям,таким,як самі. Спішать, бо скоро їм конец.

 9. Мерлені знов думає земельку та майно набрати в місті…

 10. з Пруса керівник як з гімна куля. Жах

 11. Прус зачищає! Аж смішно! Його люди не працюють,а числяться,вони його охороняють. Тільки від кого? Скоріше б його поміняли,гірше за нього не було нікого!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.