Рада “Майдан” рекомендувала Мерлені на посаду очільника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА

На традиційній співбесіді у майданівців, що проходить кожен кандидат на ту чи іншу посаду в адміністрації, Ірині Марлені поставили рекордно малу кількість запитань. А ті запитання, що прозвучали, у переважній більшості починались зі слів «Ми вас всіляко підтримуємо».

У вітальному слові Ірина зауважила, що для неї питанням честі є спортивний розвиток Хмельницької області.

“Наша область може стати взірцем та прикладом для наслідування у спортивній галузі. Ми можемо стати найкращими серед всіх областей України. Я робитиму все для того аби розвивати дитячий і юнацький спорт, а також підтримувати професійних спортсменів на Хмельниччині”, – пообіцяла вона.

Ірина Марлені наголосила, що вона знає про існуючі проблеми в області, зокрема проблеми молоді з курінням, алкоголем та наркотиками.

“Будемо робити все можливе, для того аби подолати це та відвадити молодих людей від шкідливих звичок. У першу чергу необхідно привчати малюків до спорту з самого дитинства. Для цього будемо проводити турніри, змагання, спортивні заходи, акції за мир, спокій та здоровий спосіб життя. Мої тренери навчили мене робити не словом, а ділом. Зі спортивної кар’єри я перенесла це і у звичайне життя”, – зауважила вона.

Також вона пообіцяла докласти максимальних зусиль для того, аби розібратись зі всіма проблемами, що зараз є в галузі спорту та молоді.

За призначення Мерлені на посаду очільника управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації проголосувало 39 членів ради “Майдан”, четверо утримались.

“Це саме той випадок, коли рада “Майдан” має наполягати на нашому рішенні. Чи залишиться губернатор чи буде інший, але Ірини Олексіївна має очолити цю галузь. Вона справді гідний кандидат”, – підбив підсумок головуючий Ради “Майдан”Алім Міщук.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. А ще є друга рада майдану,три люстраційних комітети і дві самооборони,автомайдан і вонючий Алім Міщук! Йому що,немає чим зайнятись? З руками,ногами все нормально? Бери свою раду і на схід показувати вміння і досвід. Татарін хрєнов. Ще воно не командувало.

 2. “Прекрасно”, вже маємо у місті Олімпійського чемпіона Вешко, от розвивається спорт у місті, ще буде у області розвиватися!!!

 3. Вешко-чемпіон світу,сидить і нічого не робить. Біля коледжу 10 обіцяли футбольне поле. Де воно? Де спортивні майданчики? Що він зробив? Нехай виступить хоча б на телебаченні.
  Кому допоміг? Мерлені так само,розповідає про себе. Хай розкаже про стратегію розвитку в області,про перспективи,гроші на змагання,які ще не отримали з минулого року. Вона бідна нічого не знає,назбирає блох з усіх сторін. Про Клочкову свою подругу,яка підтримувала партію регіонів. Чи всі дурні?

  • Вешко семиразовий чемпіон світу!!!!!! Ти не маєш права варнякати про нього. Спортом керує не просто добре, а дуже добре. Відкрив нові спортшколи, стадіон, гуртки…. Поробив всюди ремонти по хазяйськи. Вимагає у вихованні і тренуванні дітей дотримування міжнародних вимог і стандартів. Він дуже добре знає який має бути рівень. Ти порівняно з цією заслуженою людиною ніхто!!!! Досягни хочаб чого-небудь, мутний боря, а тоді варнякай!!!

   • …і магазинчики собі відкрив біля стадіону Поділля. Одним словом, господар

 4. Шановний Боря! Ви Я бачу уявлення не маете як фінансуєтся ця структура.. І як важко випросити бюджетні кошти на реконструкцію спортивних споруд.
  Вешко відримонтував стадіон Поділля. Але на легкоатлетичну доріжку гроші досі не виділили…Хоча запланували років 6 тому..
  Мерлені сама весь час за свій рахунок їздила на змагання..
  А Яна Клочкова Це зовсім інша людин як маю свою позицію..І вони зовсім не подруги..
  Ірина жодного разу не підтримала партію регіонів… !!!!!

 5. Це майбуть достойна кандидатура. Принаймі вона заслуговує поваги.А стосовно випросити коштів, то запитайте начальника областної освіти. Може він знає куди вони поділись 6 років тому, коли в його підпорядкуванні була і ця галузь.

 6. Данилюк вкрав всі кошти. Він злодій! За 4 роки був на роботі 10 раз. Цьому управлінню просто не везе. Яков’юк рибу вирощував,здихалися. Очеретянко в спорті дуб-дубом. Станіслав дядько з села,далекий від усього. Мерлені гідна кандидатура,може якраз повезе? Чекаємо!

 7. друзі, послухайте, ну вже стільки всяких пройдох було на посаді начальника управління молоді та спорту, і якось раніше ми терпіли. Ну давайте ще трішечки потерпимо аби Ірина могла показати себе, давайте дамо їй кредит довіри. Вона дівчина із світовим імям, наполеглива, хоча і трішки простувата, але це може й на краще. Точно красти не буде, бо не вміє. Тай не нуждається вона. Давайте підтримаємо її. Я не думаю, що їй не вистачить розуму звільнитися якщо вона побачить що не тягне цю посаду. Зрештою, я думаю, що вона не нашкодить.

 8. Тепер усі спортсмени краю будуть олімпійськими чемпіонами

 9. Мерлені успіхів, робота не мед,але,якщо з характером,то все вийде. Бо ті кабани задовбали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.