Мерлені: із задоволенням очолила б управління молоді та спорту Хмельниччини

Перша в історії олімпійська чемпіонка з жіночої боротьби Ірина Мерлені не проти очолити управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Я знаю, що моя кандидатура значиться серед претендентів на голову управління області. Однак ще жодної офіційної звістки про своє призначення не отримувала. Про те, що я вже обіймаю цю посаду, дізналася від журналістів. Я б хотіла все своє подальше життя пов’язати зі спортом. Тому із задоволенням очолила б управління молоді та спорту Хмельниччини. У мене величезний спортивний досвід, і, на мою думку, я змогла б допогти спортсменам і тренерам самореалізуватися”, – каже Мерлені.

Як повідомляв НГП, діючий начальник управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Григорій Станіслав перебуває на лікарняному. Він обіцяв написати заяву на звільнення, але цього не зробив.

Разом з тим активісти “Майдану” запропонували новому керівництву ОДА призначити олімпійську чемпіонку та заслуженого майстера спорту з вільної боротьби Ірину Мерлені на посаду начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Довідка НГП. Ірина Мерлені – олімпійська чемпіонка Афін-2004 у ваговій категорії до 48 кг, бронзовий призер Пекіна-2008. На останній Олімпіаді в Лондоні-2012 посіла 5-е місце, після чого завершила свою спортивну кар’єру.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Кроме звания надо иметь и мозги.

 2. А вона знає який там оклад! І вислуга державна відсутня! На руки і 2000 не буде!!

 3. Вам аби обісрати. Нормальненько,нехай спробує. Станіслав на лікарняному,поки звільнеться пройде 4-5 місяців,потім в неї спецперевірка. Отже десь через півроку поставлять на посаду,не раніше. Данилюк ще навіть не звільнений,він в відпустці. Уявляєте,як працює ода? Нічого не соображають.

 4. Це управління просто бідове,його давно потрібно реанімувати. З керівниками не везе. Один другого кращий. То може дійсно чемпіонка щось зробить? Власюк головне не допустити. Там де вона верби ростуть. Була головою ізяславськоі Рда , прокляли всі. Виганяла гарних і розумних жінок. Приватизувала стільки земель,щой не снилося. Вигнали. Вона тут же заступник Очеретянко ,здихалися. Вже начальник ще якогось управління. Тепер в неї сват,брат чи кум голова старокостянтинівськоі Рда . Везуча,тепер іі удар захищає. Де іі люстрація?????

  • Що Петрику, сциш? Що Власюк може прийти? Бо таким як ти зробить люстрацію? Ні хрена не вмієш, не знаєш, не можеш!!! Такі як ти, на роботі в неї не затрималися б! За Власюк – конкретні справи,- відкривала заклади, вчила молодь, купа Всеукраїнських заходів. А зараз затишшя.
   А за землі – покажи пальцем, в якому селі, скільки гекторів? Що за понос і брехня!!!
   А за звільнення “розумної та гарної жінки” персонально для тебе інформація – “красуня” була судима по ст.6 п.2 УПК (крадіжка) у 2010 році перебуваючи на посаді Клубівської сільської голови, бере бабло з вчителів і директорів, шаленні відкати за тендери (читай Подільські вісті та сайт обласної Прокуратури). А свати, куми, брати – достойні! Більше таких Власюк – порядок був би!!!

 5. В управлінні є хороші фахівці. Які чесно працюють. Данилюк всіх заставляв вступати в партію регіонів,заставляв спортсменів виходити на майдан. Інша справа,що спортсменами не покерує не авторитетна людина. Вони пашуть,щоб досягати результатів. Данилюк отримав через сесію гроші на квартиру. Пенюшкевич сприяв. А чому тільки йому,він що самий кращий? Пенюшкевича на раду майдану.

 6. Які начальники,такі і фахівці. Данилюка на роботі три роки не було. Заєсь бігав бідний,як придурок. А що мусив робити? Станіслав битий дядько,нахапався в полонному добре. От кормушки мали,піди собі спокійно,який ти фахівець? І на спортсмена не похож.

 7. Станислав не може бути начальником управління молоді та спорту!!! Жоден молодіжний захід цьогоріч не проводився, начальнику все одно, нічого зробити він не хоче для молоді. Спорт взагалі поступово знищується, обіцяв цього року все буде інакше, але все гірше ніж попередні роки, фінансування немає, спортмени їздять за свій кошт, та ніби-то їм потім ці гроші повернуть та не завжди ці гроші їм повертаються. Ця людина не розбирається в справах молоді та спорту!!!! Але як можна говорити про виконання своїх обовязків, якщо навіть спеціалістів свого управління, які вже не один рік працюють, ця людина не поважає та часом принижує їх гідність причому не один раз!!!!

 8. Станіслав не встиг попрацювати. Але він дуже далекий від спорту. Стебло ,що знала роботу керівника апарату? Але полізла. Прус так само. Радник(уже нач. Внутрішньої політики) чого нічого не робить,а сидить у пруса. Це робота? І так можна пройтись по кожному з них. Великі діячі. Мерлені! Нормально. А коли іі призначать? І кого вона візьме в управління?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.