При Хмельницькій ОДА з’явилася Рада козацьких отаманів

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус створив при облдержадміністрації Раду козацьких отаманів Хмельницької області.

Відповідне розпорядження губернатор підписав 27 червня.

Рада діятиме як кон­суль­тативно-дорадчий орган. Головою Ради став Леонід Прус. Крім нього туди увійшли 12 представників козацьких това­риств області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Люди схаменіться!
  ПРУС – козацький атаман???
  Де ж Ви шановний були під час Майдану?
  Зара, коли потрібно ДОБРЕ ВМОСТИТИСЯ У КРІСЛО(особисті інтереси) в “ОТАМАНИ” подався??
  Чи ви хочите Хмельницький перетворити на СЛОВЯНСЬК???
  ГАНЬБА !!! ГАНЬБА !!! ГАНЬБА !!!

 2. Треба цю всю підарасню не то що гнати а пиньками підганяти , позбироався самий зброд з ригів і ударівці , які два слова не звяжуть , колотять народом , народ терпить до пори до часу , якщо вийде то і удар і сране козацтво п..и відхвати по саме небалуй

  • ти згадай як риги – Ядуха не міг два слова сказати…
   такого толкового керівника область не мала ще…. тупі майдануті

 3. Це капець. Які в ср…у атамани? Чого і кого вони атамани?

  Гнати ср…ю мітлою цю ригоанальну наволоч!

 4. ГОВНО-ХОХЛО-МАЗУРИКИ – КАК НЕ ИЗГОЛЯЙТЕСЬ , А ЭВРОПЕЙЦАМИ НЕ СТАНЕТЕ . ПОЕХАЛИ БЫ ЛУЧШЕ В НОВОРОССИЮ И , ОБРАТНО УЖЕ – В ЦИНКЕ .

 5. Все! Приїхали!!!

 6. А може прусяра хоче бути головою Хмельницької народної республіки , готує підгрунтя для цього , а чому СБУ мовчить ???

 7. якщо Прус отаман, то які тоді козаки? Отаман Сірко перевертається в могилі

 8. Генерал-хорунжий у нас старий пес-Балема ,а отаман-Льонька Прус,Анька-кулеметниця- Леська заступниця. Ось і вся рада. Куда ви лізете? Є громадські ради,організації,займіться врешті-решт роботою. А то міряєтеся силою,як на каруселях. Свобода-це дибили,ясно,не уподобайтесь їм . Про них всі забудуть. Тягнибакс пропаде.

  • Щось незрозуміло. А для чого майдан затвердив і рекомендував Пруса губернатором в свій час? Якщо рекомендував то потрібно допомагати. Чи може їм треба було хлопчика для биття? Тоді це підло по відношенню до всіх жителів Хмельниччини. Якщо як губернатор Прус не задовільняє є цивілізовані методи його усунення. А робити з Хмельниччини посьміховисько на весь світ це не розумно і це підстава. Треба напрягти клітини мозку попитати досвідчених людей і усунути губернатора цивілізовано.

   • Ніколи Хмельницький Майдан Пруса не підтримував. Удар Хмельниччині був навязаний квотою. Пруса впихнули Ударівці ,бо інші з них пригрілись у ВР.Підставили людину 2 липня заради того щоб 3 липня показати картинку ,що є удар в області. Гопники -це не партійці. То де Удар?! Свободу розкачали, вивели з рівноваги ,щоб був привід звести гопоту і показати ,що Удар сильніший Свободи. Рада Майдану зразу після призначення виступила за зняття Пруса.Шкода,що хлопці з самооборони себе занапащають. А козаки? Поставивши БУТАФОРНОГО отамана ПРУСА -самі станете бутафорією. Бійтесь російськогослова “РЯЖЕНИЄ”.

   • Майдан його ніколи не рекомендував і не підтримував. Навпаки не впускали.Тітухани з області ударівські навть не допомогли. Ви про що?

 9. Оба на а коменти мені подобаються !!!

 10. Цікаво, а хто крім Прусака ввійшов в цю банду?

 11. В шоці,цей мудак реально зформовує всіх тітушок новколо себе.Йому мало кам”янецьких бандюків,збирає вояків з рюшечками.Андрій Дрозда – тебе за це Г,граната порвала?Ти ж справжній мужчина-воїн.Не повірю ,що вас також купили

 12. Льоня Круць ,ти де?На Майдані,пошматували твоє тіло,що твориться в твоїй дущі зараз?

 13. Хто очолить цю раду? Знову,якийсь бандюк? Все повертається. Схід чекає,вперед бурлики,литвинюки і польовики. Показуйте свій хист там,а тут потрібно робити.

 14. і в бій нас поведе Гетьман Прус!
  Який отаман таке і військо!

 15. Скоробагатий, тобі не соромно з таким отаманом?

 16. Скоробагати вісльний генерал. На Майдан він не їде,хоча вйсько козацьке там зараз.Щодо “ради отаманів”-тот вони не козаки,а донські кАзаки. Справжні козаки навіть нагай бруднити в телеса не стануть,є інш методи.))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.