Екс-голова кам’янецької Громадської ради створює нове об’єднання

Олег Гільовський заявив в коментарі для НГП, що без претензій залишив своє  “екс-дітище” – Громадську раду при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської  міської ради.

Нагадаємо, що 24 квітня відбувся мирний “переворот” в організації, в ході якого був відсторонений голова ради Олег Гільовський. Його звинувачували у бездіяльності на посаді голови.

У планах Гільовського створити альтернативу своїй попередній організації. Мова йде про профільні громадські ради, які об’єднуватимуть окремі ради за професійним спрямуванням. Планується створити 15-16 організацій, які входитимуть в одну структуру – “Громадську раду міста Кам’янця-Подільського”.

За словами ініціатора, нова рада не підпорядковуватиметься виконавчому комітетові, а буде “незалежною організацією”. Також туди не зможуть вступити об’єднання політичних партій, а голова обиратиметься терміном на три місяці. Наразі вже проводиться процес реєстрації ради у відповідних органах.

На керівні ролі Олег Гільовський не претендуватиме, принаймні він так заявив, а буде рядовим членом якоїсь профільної ради.

Чи запрацює ця “інновація” – покаже час, адже за рік перебування на посаді голови Громадської ради при виконкомі в нього так і нічого не вийшло.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.