Універсальне Хмельницьке протезно-ортопедичне підприємство поглинається менш успішним вінницьким

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство готове надати допомогу шістнадцятьом учасникам антитерористичної операції. Про це повідомила заступник директора підприємства з медичної роботи Оксана Борисова.

Тим часом, за словами директора військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Віталія Андронатія, протезування кінцівок потребують чотирнадцять військовослужбовців. Вони включені у державну програму, і першому вже виготовлено протез ноги на Львовському протезному держпідприємстві.

– Ми уже мали мову про спеціалізовану допомогу потерпілим учасникам АТО з офіцером, який координує роботу військових шпиталів нашого округу, збираємося узгодити ці питання з обласним воєнним комісаром, – сказала Оксана Борисова.

Для довідки: Хмельницьке державне протезно-ортопедичне підприємство єдине в Україні, котре включає не просто стаціонар для протезованих пацієнтів, а реабілітаційний центр. У ньому, крім спеціалізованої протезувально-ортопедичної допомоги, пацієнтів «ведуть» соціальні фахівці та психологи, реабілітологи та інструктори лікувальної фізкультури. Медико-технічні бригади з Хмельницького реабілітаційного центру працюють на виїздах у багатьох областях України. Проте без попередніх узгоджень надійшов лист з Міністерства праці та соціальної політики про приєднання успішного підприємства до Вінницького протезно-ортопедичного на правах філії. Вінницьке ж підприємство працює менш інноваційно, надає значно менше послуг.

Михайло Цимбалюк

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хмельницьке ДЕПОП в умовах Стаціонару первинного, складного протезування та реабілітації може проводити не тільки протезуваня верхніх та нижніх кінцівок, а також ортезування верхніх та нижніх кінцівок, тулубу (туторами, апаратами, ортезами для сидіння, головотримачами), що призначені хворим за наявністю будь-яких травматичних ушкоджень кінцівок або захворювань різних відділів хребта з урахуванням ступеню їх мобільності або функціональної активності.і наданням повної фізичної реабілітації на всі ці вироби, а також з наданням соціальної, психологічної допомоги з метою адаптації в навколишньому середовищі та інтеграції в суспільстві
    Заступник директора з медичної роботи Хмельницького ДЕПОП Борисова О.В.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.