В Хмельницькому презентували політичну партію «Воля»

Особливістю партії «Воля»  є її команда та спосіб творення. Тут не має одного лідера, керівним органом на всіх рівнях буде Рада партії. Ініціатори створення “Волі” – активісти Євромайдану: медіа-експерт Вікторія Сюмар, громадський активіст та публіцист Сергій Іванов, координатор ініціативи “Реанімаційний пакет реформ” Ольга Галабала, позафракційний народний депутат Юрій Дерев`янко, голова Люстраційного комітету України Єгор Соболев та суспільно-політичний діяч, засновник Інституту масової інформації Сергій Таран. Найстаршому з них Сергію Тарану лише 44 роки.

Головними ідеями програми партії “Воля” є обов’язкова люстрація, розвиток оборони та організація народного ополчення, створення на базі державних та комунальних ЗМІ суспільних медіа, що не матимуть власників, а також запуск економіки, що передбачає знищення олігархату (шляхом утворення конкурентного ринку та зменшення монополізації певних галузей) і спрощення умов для розвитку малого та середнього бізнесу.

Партійний квиток “Волі” обіцяють видавати лише тим, хто пройде люстрацію та підкріплюватиме свої слова діями.

Щодо люстрації – то це одне з найголовніших завдань, яке ставлять перед собою партійці. Згідно програми, її мають пройти всі: від президента до рядового міліціонера. У першу чергу люстрація зачепить посадовців, які не можуть пояснити майно своїх родин; які словами чи діями підтримували зазіхання на територіальну цілісність України; які під час Майдану були начальниками і не написали заяву про звільнення; які є вихідцями з КДБ або очолювали компартійні та комсомольські організації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А Сюмарку теж люстрація зачіпить! Вона ж була заступницею Парубія. Це ж вони просрали Крим, це ж вони розпочали АТО … А чому це її чоловік не на сході? … сорому немає

  2. прийшло 12 людей на презентацію, сміх та й годі

  3. Соболєв багато грошей має,по Україні лазить. Вік у нього для захисту країни . Вперед з командою. Не використовуйте момент хлопці,у нас печаль одна-хлопці гинуть,а тварі пропонують хєр зна що.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.