«Хмельницькобленерго» виставлять на приватизацію

Кабмін України  30 липня ц.р. оприлюднив на урядовому сайті своє розпорядження № 667-р в якому перелічено підприємства, чиї акції планується виставити на приватизацію в 2014 році.

У відповідності до затвердженого переліку, планується виставити на продаж 99,567% Одеського припортового заводу, а також цілісний майновий комплекс Іллічівського судноремонтного заводу, 25,1% “Торговий флот Донбасу”, 99,5% “Київтехсервіс”, 100% “Донбасшахтобуд”, 100% “Дніпрометробуд”, 100% “Укрвуглепромтранс”. На продаж також планується виставити ряд об’єктів енергетики – 78,29% “Центренерго”, блокуючі пакети по 25% “ДТЕК Дніпроенерго”, “Київенерго”, “ДТЕК Дніпрообленерго”, “ДТЕК Західенерго”, “ДТЕК Донецькобленерго”, “Вінницяобленерго”, “Чернівціобленерго”, “Закарпаттяобленерго”, а також 25% «Донбасенерго», 60,248% “Запоріжжяобленерго”, 70% “Миколаївобленерго”, 25,006%“Одесаоблэнерго”, 25% “Сумиобленерго”, 50,999% “Тернопільобленерго”, 65,001% «Харківобленерго», 46% «Черкасиобленерго», 70,009% «Хмельницькобленерго».

Фонд державного майна України (ФДМУ) також планує виставити на продаж цього року 38 блокуючих держпакетів акцій газопостачальних і розподільчих компаній (облгазів) та ряд держпакетів акцій НДІ, сільгосппідприємств, машинобудівних підприємств. Всього до переліку входить 164 об’єкти.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Чим тоді буде управляти держава? Напевне збирати податки — ну а потім їх красти !
    Монополія така як газ, електроенергія, вода та інше не може бути в приватних руках, тому що одразу зростатимуть ціни на комунальні платежі….
    Давайте продамо ще дороги, річки, мости, ліси…. а саме краще повітря. – дихаєш – ПЛАТИ не маєш грошей – ЗАДУШИМО.
    БАРДАК

  2. Абсолютно згідний.

  3. Згідний із сказаним..Згідний із сказаним..Згідний із сказаним..А як за це проголосує облрада… Це ж майно громадиобласті

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.